SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gilotyna na tluszcz ! SCORCH + TIGHT - dobrze to dawkuje ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 791
Witam. od lutego jestem na diecie redukcyjnej. efekty byly super ponad 10 kilo w 2 miesiace. obecnie waze 79 kg przy 173 cm wzrostu, mam 22 lata. Od dluzszego czasu jednak waga stoi w miejscu a chcialem podciac sie jeszcze lekko.

Posiadam TIGHT + SCORCH 75kaps/168kaps. Jak myslicie dobrze rozplanowalem branie tych suplementow ?

Dni treningowe:

1 kaps tight rano na czczo, 1 kaps tight przed treningiem silowym okolo 5 h pozniej.

scorch 3 kaps po treningu silowym / 3 kaps przed sportem walki

Dni nietreningowe:

1 kaps tight rano na czczo, 1 kaps 5 h pozniej
scorch 3 kaps 1 - 2 h po obiedzie, 3 kaps 3h pozniej okolo 18

Czekam na Wasze opinie i Pozdrawiam Serdecznie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja bym brał solo (możesz wtedy ocenić poszczególne produkty) np najpierw scorch póxniej tighta

(aczkolwiek jak połaczysz będzie również ok)

standardowo rano i przed tren (możesz również przed siłowym)

dawki dostosój aby uzyskac wymagany efekt.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 791
no tak dzieki, ale za duzo mi to nie mowi jak dostosowac dawki zeby byl najlepszy efekt :P czy tak jak sobie to rozpisalem to jest ok ? duzo osob mowi ze to o wiele za duze dawki, hardcorowe a inni ze ok. nie wiem juz co myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
generalnie zasada jest taka,że zaczyna się od dawek zalecanych (mozna i mniejszych) i zwiększa jeśli potrzeba do uzyskania porządanego działania.

czy dawka jest duża, czy nie to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 791
no ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Witam
Nie chcialem smiecic i zakladac nowego tematu.
A mianowicie jestem po pierwszej porcji scorcha wzialem godzine temu + porcje xpanda energized i nic nie czuje wziąłem 3 tabsy. Wiem ,ze to jak nic nie czuje nie oznacza ze spalacz nie dziala ale jak widze jak tu niekotrzy po 2 tabsach "lataja" to troche mnie to martwi, Wcale duzo nie waze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
zadko kogo scorch pobudza, jego glownym zadaniem jest palenie fatu i sie w tym sprawdza. W dodatku zobacz sklad,nie tam zadnych "saidowych" substancji wiec nie oczekuj od niego tego samego co od spalaczy z wyzszej polki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Malo kogo pobudza ? Wsrod tych postow co przeczytalem a troche ich przed kupnem przeczytalem, to smialo moge powiedziec ze wiekszosc osob ktora stosowala w pierwszych miala niesamowitego kopa. A co do substancji to moze nie ma az tak duzo pobudzaczy ale jest synefedryna + kofeina + cos jeszcze ale nie pamietam nazwy. Ale najwazniejsze zeby palil tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 791
ja przez pierwsze 2 dni bralem tighta 1 rano + 1 przed treningiem silowym i czulem pobudzenie konkretne natomiast scorcha przed sw tez czulem.

dzis po 3 dniach poczulem juz tylko pierwszego tighta rano wiec sadze ze to indywidualnie organizm odbiera wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

Cel jest JEDEN MASA.

WHEY premium