SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do efy- TIGHT czy SCORCH Remix V3?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
jw, i jakie dawkowanie jednego z tych dwoch zastosowac ?:>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
w sumei chodziło mi o jeedną dawkę. ja planuje brac teraz tak: przez pierwsze 2 tyg: 2x2 ( rano i przed treningiem) scorch i tussi rano 2 razem z scorchem (chyba ze bede sie czuł jak dzis) i potem jedną przed obiadem i jedną przed treningiem razem ze scorchem. mysle ze to sie sprawdzi, a potem dorzuce po jednej kapsie scorcha do porcji. ewentuntualnei po skonczeniu scorcha pojade ostrzej tussi + koffipirine. mam nadzieje ze jednak efekt bedize tkai jak sie spodziewam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
co do efy??

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
no zamierzam stosowac efe plus jeden z wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Zapewne chodzi ci o efedryne ? no ok ale:

1.) Po co ci łączenie efedryny z tightem lub Scorchem Na samej diecie i treningu uzyskawsz świetne rezultaty tylko trzeba wierzyć a większość usserów myśli `` ooo za***iste są te suple, łykne efke z scrochem i szybko schudne`` realia są całkiem inne rób zresztą jak uważasz... Polecam Dieta + trening.

2.) o efedrynie pisz w dziale Doping ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
o efie wiem niemal wsyzstko wiec dział doping nie bedize mi potrzebny. diete odpowiednią mam i na brak ruchu nie bede narzekał. po prostu potrzebuje szybko spalić. chce tylko wiedziec ktory z wyzej wymienionych bedize lepszy dodatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
w zasadzie to bez znaczenia.Jeden i drugi tak samo dobry.

dieta dietą,ale suple pomocne są na redukcji

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Scorcha bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oba b. dobre najwyzsza polka z tych bezefedrynowych oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
czyli jednak scorch?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
pytanko- scorch ma tak smierdziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
scorch'a jeszcze nie mialem choc za kilka dni bede mial na chacie , ale do tej pory wszystkie spalacze co mialem to smierdzialy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie i odzywki

Następny temat

Gold omega 3

WHEY premium