SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DIETA DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Witam.Chciałem was prosić o ocene mojej diety na mase.Waga 66kg,wzrost 175cm.Zapotrzebowanie 2600 Kcal.

Sniadanie 7.00

Płatki (przeważnie Nestle Frutina bądź Vitalis)
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Drugie śniadanie 10.30

1 kanapka (grahamka,wędlina,jakieś ważywo)
owoc (jabłko)

Posiłek przed obiadem 12.30

1 kanapka (grahamka,ser,ważywo)
1 kanapka z jajkiem na twardo


Obiad 15.00

Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
Biały ryż
Surówka

Trening

Posiłek potreningowy 18.00

100g ryżu zmieszanego z jogurtem i dodanym pokrojonym bananem.

Kolacja 21.00

1 grahamka,200g sera białego wiejskiego, 0.5 l kakała
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy


Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-07 17:27:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Sniadanie 7.00
- Owsianka z dodatkiem rodzynek
- 1 jajko na twardo
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Drugie sniadanie 10.30
- kanapka (grahamka,masło roślinne,wędlina,jakieś ważywo)
- banan

Posiłek przed obiadem 12.30

- kanapka (grahamka,masło roślinne,ser,ważywo) } obie z masłem roślinnym
- kanapka (grahamka,masło roślinne,jajko na twardo)

Obiad 15.00

- Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
- 300g białego ryżu
- Surówka z dodatkiem oliwy z oliwek

Posiłek potreningowy 18.00
Ryż,ser białby,jogurt,rodzynki

Kolacja 21.00

- 1 grahamka
- ser biały polany oliwą z oliwek
- coś do picia
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Dzięki wszystkim za rady później wylicze jeszcze z tego białko,ww i tłuszcze ,a wtedy ewentualnie poprosze o jeszcze jakąś rade
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Dieta tragiczna, czytałeś posty podwieszone? Przeczytaj post Sachema i na masę Ellisa.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Czemu uważasz że dieta jest tragiczna.Może jakieś wskazówki?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Brak gramatury składników w każdym posiłku (białko, tłuszcze, węglowodany), brak tłuszczów (jakie w ogóle założenia co do BTW?), rano i w posiłku potreningowym brakuje białka.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Możesz odezwać sięna gg : 9600216 i mi pomóc ?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Najpierw poczytaj posty, jeden raz, drugi, tyle ile trzeba, żebyś je zrozumiał. Pytania zadawaj tutaj, zawsze powinien się ktoś znaleźć, kto Ci pomoże.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Sniadanie 7.00
- Płatki Nestle Vitalis
- 1 jajko na twardo
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Drugie sniadanie 10.30
- 1 kanapka (grahamka,wędlina,jakieś ważywo)
- jabłko

Posiłek przed obiadem 12.30

- 1 kanapka (grahamka,ser,ważywo)
- 1 kanapka z jajkiem na twardo

Obiad 15.00

- Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
- 300g białego ryżu
- Surówka

Posiłek potreningowy 18.00

- 300g ryżu zmieszanego z jogurtem i dodanym pokrojonym bananem.
- 2 szklanki mleka

Kolacja 21.00

- 1 grahamka
- 200g sera białego wiejskiego
- 0.5 l kakała
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Nie wiem co tu pozmieniać za bardzo.Może dacie jakieś konkretne propozycje ?

Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-07 18:42:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3190
kto ci obliczyl te zapotrzebowanie!!! wez znajdz sobie program w necie dieta 1.0 i sciagnij i sobie oblicz. bo ta twoja dieta jest zarypiscie redukcyjna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Co myślicie o tej diecie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
Sniadanie 7.00
- Płatki Nestle Vitalis// platki owsiane na mleku
- 1 jajko na twardo// mozesz zamienic na tawrog chudy i dodac oliwy ale jajo jest tez bardzo OK
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Drugie sniadanie 10.30/// dodaj tluszczu np. masla roslinnego
- 1 kanapka (grahamka,wędlina,jakieś ważywo)
- jabłko// hmmm... nie lepiej wiecej grahamki albo razowego albo warzyw??? chyba ze bardzo lubisz to zostaw

Posiłek przed obiadem 12.30// posilek w porzadku

- 1 kanapka (grahamka,ser,ważywo)
- 1 kanapka z jajkiem na twardo

Obiad 15.00

- Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
- 300g białego ryżu// w tym posilku daj lepiej cos co bedzie sie dluzej trawci czyli ryz brazowy, paraboiled, kasza gryczana, makaron razowy, peczak
- Surówka

Posiłek potreningowy 18.00
po treningu (10-15min) nalezy dostarczyc ww prostych w ilosci 0,5g-1,5(zalezy od intensywnosci i osobnika)/kg i z tego 1/3 bialka

- 300g ryżu zmieszanego z jogurtem i dodanym pokrojonym bananem.// posilek troche betonowaty ryzu daj 100g do tego piers z murczaka i np. 10ml oliwy z oliwek
- 2 szklanki mleka// niepotrzebne tutaj

Kolacja 21.00// tez trzeba przebudowac, jezeli to jest ostatni posilek to najlepiej zeby byl to twarog z oliwa i ww tez moga byc jezeli sie nie otluszczasz mocno

- 1 grahamka
- 200g sera białego wiejskiego
- 0.5 l kakała
- 1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy

Nie wiem co tu pozmieniać za bardzo.Może dacie jakieś konkretne propozycje ?

UROZMAICAJ, WARZYW WIECEJ NO I PYTAJ BO MOGLEM COS POMINAC

Student Turystyki i Rekreacji

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie chce mięśni :(

Następny temat

Redukcja do oceny

electro
Polecane artykuły