Witam.Chciałem was prosić o ocene mojej diety na mase.Waga 66kg,wzrost 175cm.Zapotrzebowanie 2600 Kcal.
Sniadanie 7.00
Płatki (przeważnie Nestle Frutina bądź Vitalis)
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy
Drugie śniadanie 10.30
1 kanapka (grahamka,wędlina,jakieś ważywo)
owoc (jabłko)
Posiłek przed obiadem 12.30
1 kanapka (grahamka,ser,ważywo)
1 kanapka z jajkiem na twardo
Obiad 15.00
Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
Biały ryż
Surówka
Trening
Posiłek potreningowy 18.00
100g ryżu zmieszanego z jogurtem i dodanym pokrojonym bananem.
Kolacja 21.00
1 grahamka,200g sera białego wiejskiego, 0.5 l kakała
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy
Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-07 17:27:57
Sniadanie 7.00
Płatki (przeważnie Nestle Frutina bądź Vitalis)
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy
Drugie śniadanie 10.30
1 kanapka (grahamka,wędlina,jakieś ważywo)
owoc (jabłko)
Posiłek przed obiadem 12.30
1 kanapka (grahamka,ser,ważywo)
1 kanapka z jajkiem na twardo
Obiad 15.00
Mięso (kotlety z piersi lub mielone,kurczak,ryba,wołowina zależy co jest)
Biały ryż
Surówka
Trening
Posiłek potreningowy 18.00
100g ryżu zmieszanego z jogurtem i dodanym pokrojonym bananem.
Kolacja 21.00
1 grahamka,200g sera białego wiejskiego, 0.5 l kakała
1 tabletka omega-3,1 tabletka multiwitaminy
Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-07 17:27:57
Krzysztof Piekarz
