Szacuny
32
Napisanych postów
12917
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
86041
dark załóz drugie konto cobym sogiem mógł jeszcze rzucić
a do produktów sypanych można zrobić tak żę np 100 gr to ileśtam mililitrów ?? żeby zamiast ważyćto do miarki wrzucać bo ja to nie wiem ale też by łatwiej było
Szacuny
7
Napisanych postów
243
Wiek
45 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
4590
Uwazam, ze niepotrzebnie zawracacie dupe darkthorn'owi. Ile wazy to? ile tamto? a czemu to tu jest, a nie tam?... Jezeli powaznie ktos podchodzi do diety, to z pewnoscia zakupi sobie wage, a jezeli czegos w tym dzienniku posilkow nie ma, to zawsze mozna uzupelnic. Kazdy zdrowy produkt, ma na opakowaniu rozkald B/T/W
Darkthorn nic nie zmieniaj. Program jest swietny i bardzo ulatwia zycie. Pozdrawiam.
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
63
elo prgramik jest zajefajny i zwlaszcza obejmuje jedynie tydzin to jest wielki +++++ dodaje motywacji 100% chciaz jeszcze go nie przeszedlem ale wlasnie w zwiazku z tym mam ptyanie jesli mam do osiagniecia ( 149 g bialka , 70 g tluszczu i 331 g wegl. ) to w jaki sposob mam sobie rozlozyc ta ilosc gramow w poniedzialek zaczac od najmiejszej a skonczyc w niedziele na najwiekszej ilosci czy jak rowniez nie wiem jak rozlozyc na sniadanie obiad i kolacje czego ma byc najwiecej i najmniej -dlatego jak ktos by sie orientowal to prosze o cenne wskazowki
Szacuny
35
Napisanych postów
1669
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
11256
Jakto rozłożyc na cały tydzien? Przeciez to jest Twoje dzienne zapotrzebowanie. Musisz sie w ciagu dnia zmiescic z 149 g bialka , 70 g tluszczu i 331 g wegl. Tłuszcze rozłóz na wszystkie posiłki, białko także mniejwiecej po równo, a wegle im wczesniej tym lepiej. W ostatnich dwóch posiłkach ogranicz węgle, a w ostatnim najlepiej całkiem z wegli zrezygnuj.
Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
63
kwiatek ja tez cos takiego mialem to moze byc przyczyna w cookie albo poziom zabezpieczenia sam nie wiem jak mi to sie odblokowalo ale wiem ze cos pogrzebalem w zabezpieczeniu;) oczywisnie nie zapomnij zrestartowac komp;)