SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK POSIŁKÓW --> str. 87

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Musze mieć exela aby móc obsługiwać dziennik ? jeśli tak to mógłby ktoś jakies dobre linki podać bym go sobie sciągną

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Ja mam darmowego OpenOffice.ux.pl i jest bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Rowniez mam. Polecam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
mam jeszcze jedno pytanie
jak chce cos zmienic w danych to wyskakuje mi taki komunikat:
komorka lub wykres ktory chcesz zmienic sa chronione i z tego powodu przeznaczone tylko do odczytu
i jak chce usunac ochrone to mi wyskakuje zeby podac haslo
cos jest nie tak? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
mam nurtujące mnie pytanie. Mianowicie w dzienniku orzechy mają bardzo mało weglowodanów w 100g. Natomiast w kazdej innej tabeli znalezionej w internecie jest sporo wiecej nawet 11g, sa to duże roznice. Z czego to wynika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3376


Mam pytanie

Czy wartości które obliczyłem w zakładce 'Dane' oznaczają dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15280
Cześć

Zamierzasz wzbogacić dziennik posiłków o wiedzę na temat równoważników kwasowo-zasadowych ? Myślę, że pomogło by jeszcze lepiej dopracować nasze diety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Ciekawy pomysl, na pewno by sie przyadlo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
ciekawe, wiecie moze gdzie szukac takich danych...

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
damian2454 - w dzienniku podajesz numer podanego produktu oraz ilość danego produktu w dalszej kolumnie :) Kasujesz numer produktu i znika on z listy.

Kr4x Tak, tylko strasznie mało Ci coś wyszło :) Więc, albo coś źle podałeś, albo straszny szczypior jesteś ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ściągnąć skórę na brzuchu?

Następny temat

Cebula i pomidor

WHEY premium