SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK POSIŁKÓW --> str. 87

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
teraz odp. na te pyt. prosimy

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
o kurde

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ale o co chodzi?
life is too short zeby sie przejmowac hormonami szczescia, masa daje szczescie a tak na serio to jedzac normalnie jak przecietny kowalksi tez robimy sobie wiele szkody (tluszcze trans, zbyt duze ilosci ww, przewaga omega6, przetworozny shit)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie po sciagnieciu tego dziennkika iwypakowaniu go mam plik z rozszerzeniem xls nie otwiera sie on u mnie co mam zrobic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zainstaluj office
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Zainstaluj exela - to jeden z elementów pakietu ms office.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje bardzo :D
to teraz trzeba go pozyskac i juz ha ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Witam!!!

Co do tranu to bedzie o ile znajde (albo ktos mi przysle) jego sklad, najlepiej z witaminami

Nie spodziewalem sie ze moze braknac miejsca na wlasne produkty, wiec w to tez zostanie poprawione

Co do wykresow i innych fajerwerkow to beda beda... jednak na to trzeba czasu a ja mam sesje

pozdrawiam!

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jest jeszcze coś.
Mamy szesc przewidzianych kolumn na posiłki. Z całą pewnością przydałyby się dodatkowe dwie, trzy kolumny. Niektórzy spożywają siedem posiłków. Niektórzy rozpisują suplementację okołotreningową jako jeden albo dwa odrębne posiłki i ceniąc sobie przejrzystosc potrzebują na to dwie dodatkowe kolumny.

Wiem, że przyjęta nomenklatura to określanie posiłków zwyczajowymi nazwami jak " śniadanie, kolacja " , itp. Gdybyś dodał te dwie, trzy dodatkowe kolumny byłby problem z nazewnictwem bo przecież nie napiszesz " III śniadanie " albo coś koło tego. Nie lepiej byłoby wywalic " zwyczajówki " i wstawic jedynie " Posiłek pierwszy, drugi, trzeci ... " ?
Weź pod uwagę, że posiłek pierwszy wcale nie musi byc tym zwyczajowym śniadaniem bo jeśli np. ktoś cwiczy rano to jego pierwszy raczej pospolitego śniadania nie przypomina.

Brakuje:

* tran
* siemię lniane
* jedno żółtko, jedno białko dla standardowego jaja [60g], ludzie się wciąż mylą podając dla jednego jaja wartości stu gram produktu.

No i wydłuż tę tabelkę własnych bo poważnie mnie się już miejsce skończyło.



Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2006-06-15 12:34:34

Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2006-06-15 12:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Twe prosby zostaly wysluchane i zostana spelnione

Co do tranu i innych jesli nie znajde szczegolowych danych to tymczasowo bedzie tylko btw.

Zmieniony przez - darkthorn w dniu 2006-06-15 13:13:13

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ściągnąć skórę na brzuchu?

Następny temat

Cebula i pomidor

WHEY premium