turo:
"-Chodzi o to, co mam z tego wykluczyć z ćwiczeń na biceps?"
-- biceps pracuje przy treningu pleców, podobnie jak triceps przy treningu klatki. Dlatego na biceps daj mniej serii, a ile dokładnie to już sam powinieneś wyczuć. Więcej wcale nie znaczy lepiej
"-A co to te prostowniki?:D"
-- mięśnie na plecach, "okalające" kręgosłup, popatrz sobie w atlasie cwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/
plan:
kolejnosć dałbym taką:
klata + plecy, tzn przeplataj te partie
biceps + triceps
barki
brzuch
dodaj coś na prostowniki i dobierz serie odopwienio dla siebie
"-Chodzi o to, co mam z tego wykluczyć z ćwiczeń na biceps?"
-- biceps pracuje przy treningu pleców, podobnie jak triceps przy treningu klatki. Dlatego na biceps daj mniej serii, a ile dokładnie to już sam powinieneś wyczuć. Więcej wcale nie znaczy lepiej
"-A co to te prostowniki?:D"
-- mięśnie na plecach, "okalające" kręgosłup, popatrz sobie w atlasie cwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/
plan:
kolejnosć dałbym taką:
klata + plecy, tzn przeplataj te partie
biceps + triceps
barki
brzuch
dodaj coś na prostowniki i dobierz serie odopwienio dla siebie
Pozdrawiam