Problem jest taki- chodzę na siłke i podczas treningów często przychodzi mały chłopaczek , ma dopiero 10 lat , ale mase to on ma
widzę jego zapał chciałby wszysko podnosić, ja oczywiście w miare możliwości , odradzam mu dzwiganie w tak młodym wieku , mówie mu mały wiś
na drążku wzmacniaj się narazie ,popykaj pare pompek i robi to bad czy tak młody człowieczek może robić coś poza tym ? jeśli tak to jakie ćwiczenia - oczywiście jestem zawsze blisko , doradzcie coś ,dzienks.
widzę jego zapał chciałby wszysko podnosić, ja oczywiście w miare możliwości , odradzam mu dzwiganie w tak młodym wieku , mówie mu mały wiś
na drążku wzmacniaj się narazie ,popykaj pare pompek i robi to bad czy tak młody człowieczek może robić coś poza tym ? jeśli tak to jakie ćwiczenia - oczywiście jestem zawsze blisko , doradzcie coś ,dzienks.Może mnie znasz i ja ciebie też jednak zbyt pokrętnie biegną moje myśli.
Krzysztof Piekarz
