SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradzcie -chłopaczek 10 lat...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
Problem jest taki- chodzę na siłke i podczas treningów często przychodzi mały chłopaczek , ma dopiero 10 lat , ale mase to on ma widzę jego zapał chciałby wszysko podnosić, ja oczywiście w miare możliwości , odradzam mu dzwiganie w tak młodym wieku , mówie mu mały wiś na drążku wzmacniaj się narazie ,popykaj pare pompek i robi to bad czy tak młody człowieczek może robić coś poza tym ? jeśli tak to jakie ćwiczenia - oczywiście jestem zawsze blisko , doradzcie coś ,dzienks.

Może mnie znasz i ja ciebie też jednak zbyt pokrętnie biegną moje myśli.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3803
Powiedz mu żeby sie na zapasy zapisal to jest dobry sport rozwijajacy wszystkie mięsnie.Jak trafi na dobrego trenera to zaje***cie sie wyrobi chłopak.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6520
Stanowczo o wiele za młody na ćwiczenia siłowe, zaproponuj mu jakieś sporty ogólnorozwojowe, basen może jakieś sztuki walki.

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
10lat....... kto go tam wpuscil, przeciez on zycie sobie zniszczyc moze...

co?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Kto go na tą siłownie wpuścił?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8216
czemu nie zajrzyjcie do fotek tam jest jeden taki zawodnik co zaczynał w wieku 11 lat haha lol

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
ehhhh
3 dzień mam stałke 3 dzień siedze dość długo na forum i 3 post o młodym który ćwiczy. 2 posty co chce zacząć no i teraz ty. tragedia

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2123
Powinienes mu wytlumaczyc ze jest za mlody.Poradzic zeby robil cwiczenia bez obciazenia tzn pompki, podciaganie na drazku, brzuszki, cwiczenia rozciagajace. Jezeli zacznie cwiczyc w wieku 10 lat z ciezarami to pokrzywi sobie kregoslup i nie urosnie.

EisbeY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Absolutny zakaz wstępu na siłownie ..... jest za młody za 5-6 lat niech wpadnie, a narazie sporty ogólnorozwojowe, może jakaś sztuka walki jak ktoś już wyżej napisał.

wuder

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3644
MLODY... aczkolwiek ja pierwszy raz mialem sztange w lapach w wieku 12 lat.. i bawilem sie jakies 3 miesiace - potem mi sie znudzilo... przerzucilem sie na rolki ->
Ale wracajac do tematu ZA MLODY, nie ma gadki!

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
Tak właśnie myślałem i jeszcze utwierdziliście mnie w tym - dzięki ,za odpowiedzi.

Może mnie znasz i ja ciebie też jednak zbyt pokrętnie biegną moje myśli.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
do piaskownicy z nim pracujac łopatka albo robiac ,, babki '' tez troche bicepsy pocwiczy a krzywdy sobie nie zrobi

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-01-27 13:40:03

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy By Michail

Następny temat

Dlaczego ?

electro
Polecane artykuły