Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3625
Napisanych postów
2144
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
18388
Na stronach holenderskich, nie mam pojecia jak sytulacja wyglada w polsce. Jedynie dodam ze sa smaczne, a w bialej czekoladie to nowosc, dopiero wyszly wiec sa tez 20 % tansze aktualnie. Jakies 20 e za 12 batonow :) ( Wsklepi epotrafia kosztowac 3-4e za 1)