SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pamiętnik Pauli - dieta i trening po mojemu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
marta894
Taki ciepły chleb do tego masło i przepadlam ;p

Oj Martuś! Ile my mamy wspólnego

xxx

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Eh bęben rośnie a ja znowu na siłownię iść nie powinnam. W żłobku mamy kolejne dwie nauczycielki z korona. Żłobek czynny, wszystkie dzieci chodzą pomimo kontaktu. Więc jakoś mi sumienie nie pozwala leźć na siłownię. Na pole dance znowu nie byłam... Jutro coś w domu zrobię.

Już już myślałam o jakiejś małej przycince ale ta sytuacja znowu powoduje że mam przed sobą wymówkę.

Spróbuję chociaż zgodnie z tym co sobie postanowiłam zapisać co jadłam...


Wtorek :
1. Bułeczki drożdżowe z dynia i mascarpone
2. Mięso mielone z pieczarkami, pomidorami i makaronem
3. Chleb gruziński z mozarella, serem i papryka. Troszkę kremu z mascarpone i dynia i jogurtem

Środa :
1. Owsianka z dynia plus krem mascarpone, jogurt, wpc
2. Makaron z pieczarkami i mięsem Mielonym z indyka
3. Kanapki z szynka i serem, jajko sadzone
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Czytałem o jakichś badaniach prowadzonych na małych dzieciach do szóstego chyba roku życia - i takie dzieci się nie zarażają oraz nie przenoszą podobno tego wirusa. Raczej bym był spokojny w tej kwestii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Ja się o siebie nie boję. Mimo wszystko jakoś z tyłu głowy mam obawy żeby komuś nie sprzedać... Tutaj prawdopodobnie dziecko przyniosło bo zaczelo się od dziecka właśnie u którego w rodzinie był covid. A potem już opiekunki od siebie. Pewnie do końca tygodnia będę ostrożniejsza znowu :)
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
mi się generalnie wydaje, że nieuniknionym jest, że każdy z nas się zarazi

co oczywiście nie oznacza, że nie nalezy zachowywac ostrożnośći , żeby nie było
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Telewizja robi panikę. U mnie większość osób w firmie przechorowało. I starsi (prawie przed emeryturą) i młodsi. Grypa jak grypa - potrafi dać w kość, ale tej paniki medialnej i rządowej nie rozumiem i nie zrozumiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Night - aktualnie matka mojego kolegi z pracy walczy o każdy oddech... Fakt, juz dawno na emeryturze. Drugi synek jej przyniósł do domu - z zakładu pracy chronionej:(

Jeśli mogę oszczędzić tego mojej Mamie to stanę na rzęsach - inna sprawa, ze już po głowie mnie wali ten cały medialny bełkot...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-11-09 08:10:19
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
U mnie teść tak przeszedł tego wirusa że o mało nie umarł. Wiem jak to wygląda. Ale uważam że zamykanie z tego powodu całej gospodarki i całego świata - to działanie które przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego. Spróbuj teraz leczyć jakąś inną chorobę. akurat znajomemu wyskoczyły problemy z nerkami i nie ma szpitala gdzie mógłby się położyć. Podobnie jest ze sprawami kardiologicznymi, cukrzycą itp. itd.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Zgadzam się i z jednym i z drugim.

U mnie chrzestny, chłop jak dąb tak mocno przechorował. I jak mogę komuś oszczędzić i mam taką możliwość, żeby ograniczyć kontakty kilka dni po moim kontakcie z osobą chorą to to zrobię.

Ale też panika, medialny zamęt i działania rządu uważam za przesadne lekko mówiąc.

Moje dzieci mimo tego, że w żłobku były przypadki korony cały czas chodziły. Bo sobie zadałam pytanie czy jakby chorowały na inną zakaźną chorobę i dowiedziałabym się o tym już po fakcie to czy bym zostawiła dzieci w domu? Nie. Ale też szanuję wszystkie osoby, które się boją... Chociaż mówienie głośno, że chcą żeby pozamykali przedszkola już mnie drażni :P

Z tą moją regularnością wpisów nie mogę się ogarnąć :P Już nie pamiętam co jadłam. Ale było grzecznie :D

Zrobiłam sobie w weekend fotki żeby zobaczyć czy mam na co narzekać. I szczerze mówiąc to nie widać za bardzo tych 4 kg. Minimalnie w talii no i biust. Ale generalnie trzeba się dopatrywać. Więc to kolejny przypadek, że gdyby nie to, że stanęłam kilka razy na wadze to by problem nie istniał :D

W weekend poćwiczyłam w domu. W piątek pośladki z gumami a wczoraj kettle. I tak poćwiczyłam, że mam obrzydliwy odcisk, który się zerwał....
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Wrzucam treningi które robiłam bo dość fajne :










I wrzucę tutaj na pamiątkę mój mostek.
Czuję fajny progres. Moja psiapsiolka joginka mi też trochę podpowiedziała. Pracuje nad pozycja miednicy i nawet udało mi się pierwszy raz oderwać stopy :p do góry nie poszła noga ale trochę podreptałam w miejscu. Dobry początek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w trakcie leczenia kontuzji

Następny temat

Problem z wyborem skutecznego treningu

electro
Polecane artykuły