SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Dziennik treningowy OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
1. Celem jest masa, ale tak wyrachowana, abym nie musiał się po niej redukować, wolę przybrać 1 cm w obwodach na rok,niż jak teraz przybrałem 7 cm w klacie a teraz to straciłem. Mam teraz 74 kg i docelowo wystarczy mi okolice 80 kg.
3. Poprzednie dwie masy były na ww i mnie zalewało, czy w wieku 40 lat lepiej jest opierać się na ww czy t ?
4. Teraz na redukcji miałem przy wadze 76 kg 170 g białka, 100 g tłuszczy i 200 g ww

A tak wyglądam dziś , w pasie 86 klata 105 , no i więcej w pasie nie umiem urwać, może mam taką budowę ciała że taki mam już korpus ?





...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Jest nieźle ale fakt musisz z dietą kombinować i znaleźć wyjście dla siebie. Ja ww mam sporo w diecie i cały czas trzymam bf w ryzach.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
A dlaczego radzisz na zerze pozostac az 4 tyg, tak bedzie bezpieczniej żeby mnie nie zalewało ?
I po tych 4 tyg zaczać dokladać że byc tak 200 kal na plusie ?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Jeśli chcesz budować masę to można szybciej dokładać tylko jak ktoś wychodzi z redukcji to często jak zwiększy ilość jedzenia to przychodzi odbicie w sensie więcej wody i więcej glikogenu co często sprawia, że ludzie panikują
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
No tak było rok temu że po 3 kg na miesiąc przebierałem, z początku w pasie stało a klata rosła, a potem odwrotnie wszystko stało a w pasie przybywało.
A czy jest coś takiego że po 40 organizm woli tłuszcze zamiast ww ?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Ja nie znam takiej zależności. Ale często się zdarzało, że ktoś lepiej reagował na większe ilości ww, a ktoś inny na większe tłuszczy. Można też rotować ilością jedzenia w zależności od dnia.

Ja u swoich klientów zauważałem 2 tendencje, albo zapominali, że coś jedli przez co kaloryczność była za duża albo jakościowo produkty były kiepskie. Jednak jeśli trzymasz się makro założonego to nie powinno Cię zalewać.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
No tak czasem do kawy czekoladka, albo niewinny pączek razy 7 dni w tyg i już po planie :)
Czyli nie sugerować się wagą tyljo wymiarami ?
A ile byś zalecał przy masie ww,b,t w gramach na kg masy ciała ?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Ja bym dał 2-2,5 białka, 1 g tłuszczy, reszta ww pod warunkiem, że dobrze reagujesz na węglowodany.

Ludzie mają tendencję do zaniżania lub zawyżania ilości jakie jedzą.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
Dużo tago białka, niczym na redukcji, ale właśnie może ograniczy to ww, może ich miałem za dożo ostatnio.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
To zacznij sobie z niższego pułapu na przykład od 2 jeśli tak wolisz, to tylko propozycja ja nigdy nie narzucam chyba, że swoim klientom


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-11-04 15:20:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Mini Cut

electro
Polecane artykuły