1. Celem jest masa, ale tak wyrachowana, abym nie musiał się po niej redukować, wolę przybrać 1 cm w obwodach na rok,niż jak teraz przybrałem 7 cm w klacie a teraz to straciłem. Mam teraz 74 kg i docelowo wystarczy mi okolice 80 kg.
3. Poprzednie dwie masy były na ww i mnie zalewało, czy w wieku 40 lat lepiej jest opierać się na ww czy t ?
4. Teraz na redukcji miałem przy wadze 76 kg 170 g białka, 100 g tłuszczy i 200 g ww
A tak wyglądam dziś , w pasie 86 klata 105 , no i więcej w pasie nie umiem urwać, może mam taką budowę ciała że taki mam już korpus ?

3. Poprzednie dwie masy były na ww i mnie zalewało, czy w wieku 40 lat lepiej jest opierać się na ww czy t ?
4. Teraz na redukcji miałem przy wadze 76 kg 170 g białka, 100 g tłuszczy i 200 g ww
A tak wyglądam dziś , w pasie 86 klata 105 , no i więcej w pasie nie umiem urwać, może mam taką budowę ciała że taki mam już korpus ?

