SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obciazenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1036
tak w sumie pytanie z dupy, nie bardzo wiedzialem w ktorym dziale dac, ale macie jakies godne polecenie zrodlo gdzie mozna kupic stalowe obicazenie bo moje bitu tak o, sprawuja sie dobrze ale 108 max i koniec
czy na zlomie jest szansa dostac? xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
Ja jak trenowałem w piwnicznej siłowni to załatwiałem te obciążenia z odlewni i malowałem hammeraitem,a to było jakieś 15 lat temu i jeszcze służą synowi kuzyna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
sprawdz na zlomie, a najlepiej na lokalnych ogoszeniach typu olx

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
Jeśli chcesz szukać nowe to tylko na serwisach aukcyjnych, ewentualnie lokalnie poszukaj tokarza bądź odlewni zrobią w dużo lepszej cenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
na złomie jakieś żeliwne, stalowe się toczy ok 3 zł za kilogram, może mniej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2657
Na olx, tylko trzeba często zaglądać i być szybkim. Wyrwałem kiedyś 56 kilo toczonego za 80 zeta ale musiałem pojechać po to 50 km. Oczywiście to 80 zł to już z kosztami paliwa(gaz):) gość jeszcze dorzucił pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
Oszukany
Na olx, tylko trzeba często zaglądać i być szybkim. Wyrwałem kiedyś 56 kilo toczonego za 80 zeta ale musiałem pojechać po to 50 km. Oczywiście to 80 zł to już z kosztami paliwa(gaz):) gość jeszcze dorzucił pas.


To biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny obciążenia to masz za darmo praktycznie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
U mnie na silowni polowa to home made i służy od dobrych 30 lat.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
Bo takie tradycyjne stalowe/żeliwne obciążenie są bardzo trwałe i ciężko je zepsuć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
no trzeba miec juz wybitne zdolnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 62330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777969
Kiedyś zepsułem żeliwne obciążenie krążek po prostu spadł na ziemie i pękł na pół

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zdarza się u mnie się posadzka na siłowni rozwaliła, w miejscu zrzucania ciężarów się wykruszyła ale żaden nie pękł, no naprawdę niefortunnie musi upaść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do dodatnej?

Następny temat

[BLOG] Dziennik treningowy OTTO

WHEY premium