SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower - jakie obciążenie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1848
Pytanie totalnego laika : Chce spalic troche tluszczyku na rowerze stacjonarnym. Czy w takim przypadku ma znaczenie obciazenie na jakim jezdze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Moja koleżanka też miała taki kłopot , ale wpadła na pomysł że na siedzenie od rowera do małą poduszke, wiem może to się wam wydawać śmieszne ale jej pomogło

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Znaczenie ma dieta i tetno 220-wiek i z tego co wyjdzie wez 70% i takei tetno trzymaj

No i dieta redukcyjna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
obciązenie - ma posrednio, gdyz ma wplyw na tętno jakie utrzymujesz oraz czas w ktorym bedziesz pedałował.
a to ma kluczowe znaczenie przy aerobach, ktore pozwalaja na strate tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1848
Rozumiem. Wielkie dzieki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1848
Mam jeszcze takie pytanko -
Jezdze na rowerku 30 km dziennie czyli ok. 80 minut (tetno 137) . Czy moge sobie zrobic w trakcie ze dwie jedno minutowe przerwy ? Nie z powodu braku kondycji tylko bolu tylnej czesci ciala ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 390
jasne ze mozesz.przerwa nikomu nie zaszkodzi tylko nie za dluga.no juz wskakuj na rower i zacznij pedalowac bo juz sie ciemno robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nic nie przeszkadza

pozatym mozesz robic tak ze jak czujesz zmeczenie - zaczac pedalowac wolniej [tetno 100-110] i jesli przestanie to znowu [130] , no chyba ze probwalas :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1848
ok, dzieki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
No tak ale czy w aerobach nie chodzi zeby wykonawać ciagły wysilek ze stałym tętnem ??

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no niby tak. ale jesli sama pisze ze nie moze wytrzymac to lepiej niech zrobi kilka min przerwy i dalej jedzie niz mialaby przestac wogole juz i skonczyc po 20min

oraz metoda treningu interwalowego- raz szybciej raz wolniej tez jest spotykana-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Tak pewnie ze lepiej zeby zrobiła przerwe i potem znowu zaczeła niż wogóle skonczyla po 20 min, ale jeśli boli ją tylko siedzenie to ja spróbowalabym wytrzymać i jechać dalej szczególnie jeśli nie chodzi tu o kondyche, ale jeśli nie moze to oczywiście przerwa i dalsza jazda.

<-- Nie, nie jestem łysa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie do konca poczatek

Następny temat

"jestem zielony" - trening

WHEY premium