SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik treningowy OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Lina daje bardzo fajne możliwości rozwoju grzbietu, łatwo można regulować trudność ćwiczenia i tak jak zauważyłeś ogólna sprawność znacząco wzrasta.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No właśnie, a w plecach mam zaległości, więc jak znajdę w dobrej cenie to kupię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
OTTO
No właśnie, a w plecach mam zaległości, więc jak znajdę w dobrej cenie to kupię :)


Polecam ja u siebie na siłowni mam i bardzo fajnie czasem spróbować wspięcia po niej na górę, choć trzeba ostrożnie podejść bo jak na górze braknie siły to może być niebezpiecznie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Też mam na siłowni, ale brak czasu na treningu, wolę w domu w każdej chwili można się sprawdzić i cwaniaczków przetestować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Pewnie jak masz możliwość zamontowanie w domu i mieć do niego stały dostęp to najlepsze rozwiązanie bo kiedy chcesz możesz wskoczyć na linę.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Mini Cut

WHEY premium