SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening 5-cio dniowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
Witam.Czy ktoś może mi pomuc napisać trening na 5 dni w tyg(do dyspozycji mam sztange).Moja waga 70kg176cm.Wcześniej czwiczyłem rok ale nie regularnie.Teraz planuje diete 210g białka, 60g tłuszczy, 350g węglowodanów + 300g kreatyny i 3500g gainera na 4 tyg.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
daj więcej info o sobie i jakiś próbny plan - koncepcje , my poprawimy.
210g białka to dla prawie 100-kilogramowego gościa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
17 lat , wymiary chyba nie potrzebne ale jak chcesz więcej info to prosze : bic 34 ,kalata 101 ,pas 83, udo61 .Ogólnie chodzi mi o to żebym nie spalił żadnego mięsnia .Jakie mam wykonywać ćwiczenia na daną partie mięśni to ja wiam ale potrzebuje poprostu co w jaki dzień.Plan mógł by być taki od pon-piątek trening ,sob-niedziela wolne.Sory za byki.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
Aha dieta jest nie moja ale ponoć na moją wagę:1. Placki z 2 jajek, 4 białek jaj, 30g rodzynek oraz 100g płatków owsianych (44g białka, 90g ww, 12g tłuszczu)
2. Chleb razowy żytni 150g, 150g szynki z indyka, margaryna 80% 30g (33g białka, 77g ww, 28g tłuszczu)
3. Makaron 125g, Ser twarogowy chudy 175g, Kefir 2% 150g (50g białka, 91g ww, 8g tłuszczu)
4. Ryż 100g, 175g piersi kurczaka bez skóry (44g białka, 79g ww, 3g tłuszczu)
5. Kasza gryczana 100g, 175g pieczeni z wołowiny, 20g oliwy z oliwek, 100g pomidorów (51g białka, 74g ww, 30g tłuszczu)

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
odpowiedz na pytani na ktore jeszcze nie odowiedziales

najpierw:

(1). podaj swoj wiek, wagę, wzrost.
_______________________
(2).Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
_______________________
(3). Stosujesz okresy regeneracyjne ? zmieniasz treningi ? jesli tak to co ile?
_______________________
(4).Jak trenowałeś ostatnio:konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
_______________________
(5).Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...
_______________________
(6).Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
_______________________
(7).Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
_______________________
(8). czy masz diete ? opisz ile wychodzi b/t/ww. , napisz jakie brałes suplementy (ew. doping)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Jak ma się ćwiczyć 5 dni w tygodniu bez sensu jest robic to 5 dni pod rząd .
Koniecznie w takim wypadku trzeba zrobić przerwe i przerzucić np. środe na sobote .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
Heh podaje jeszcze raz może nie widać u góry.Wiek 17 lat wzrost 176cm waga 70kg.Czwicze od roku.Pół roku to nie rególarne chodzenie na siłke.Natomiast w wakacje jechałem ostro bez planu(czyli 2 miesiące).Teraz jak mi sie chce to podchodze i wale bic.Dlatego chcem to zmienić i wziąść sie za siebie porządnie.Chodzi mi o mase głównie , siłe(dlatego kupuje gainera i kreatynke).Nic nie brałem wcześniej nic.Czas mam po szkole ok 16godz.Sprzętu raczej nie.Jedną sztange 50kg.Diete napisałem powyrzej na masę(niby).Ad3 Ad7 nima

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Sztanga 50kg i to wszystko ? W takim razie pieniądze na odżywki powinny isc na karnet na profesjonalną siłownie - taka jest kolej rzeczy.

5 dni pod rząd to za dużo dla robienia masy szczególnie w tym wieku , z tym stażem , efektami.
Proponuje gora 4

Pon.klatka triceps
wt.plecy biceps
śr -
czw.barki
pt.nogi

To jedno z wielu rozwiązań rozłożenia grup mięśniowych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
Nogi robie prawie co dzień.Rower 3 lata

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 855
Pon.klatka, triceps, brzuch
wt.plecy, biceps , kaptury
śr -
czw.barki,przedramiona , brzuch
pt.klatka, triceps
sob.plecy, biceps,kaptury
nied.-barki,przedramiona , brzuch
Co myślicie o tym?

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Mysle to samo co wyżej + to ze dwa razy w tygodniu te grupy to za wiele jak na intensywny trening ukierunkowany na przyrost masy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA - podział grup

Następny temat

Prosba o plan na mase

electro
Polecane artykuły