SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o plan na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 959
Waże 70 kg mam 17 lat cwicze od 3 miesiecy moja silownia to glownie:
-laweczka(skosna i pozioma)
-sztanga
-sztangielki
Podnosze 60 kg
W bicepsie mam 32 cm w klatce piersiowej 93
Cwicze 4 razy w tygodniu w systemie 2-1-2-2
Staram sie cwiczyc o stalych porach.Moj trening trwa ok 80 minut(cwicze 2 portie miesni dziennie) . Prosze kolgow z forum o pomoc w ułożeniu planu na mase bo sam nie wiem jak sie do tego zabrac :)

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwicz od poniedziałku do czwartku o stałych porach.
Poniedziałek: klatka (5 seri po 10 na prostej ławce, i 4 serie po 10 na skośnej)
Wtorek: biceps (5 seri po 12 gryfem łamanym, 2 serie po 20 (małym obciążeniem) gryfem prostym)
Środa: barki (prostuj ręce z hantlami o małym ciężarze i staraj sie je trzymać przed sobą do oporu (aż same mięśnie puszczą) wykonaj 8 takich serii.
Czwartek: klatka i biceps (klatka-taki sam program jak na poniedziałek) (biceps- naprzemienne uginanie rąk z hantlami 4 serie po 16 (8 na jedną ręke i 8 na drugą) na moje oko jedna hantla powina ważyć jak dla ciebie 12 kg, jeśli dasz rade ćwicz cięższą.

Piątek, sobota, niedziela- odpoczynek

Bardzo bym ci polecił abyś kupił sobie GAINERA 2 vital max i sporzywał go o stałych porach w dni treningu.Jest on naprawde dobry, a kosztuje tylko 39 zł za 1000g.Na opakowaniu jest napisane żeby stosować 3 łyżki na jedną porcje, ale stosuj po 4 czubaste łychy :) rano przed szkołą wsyp do pojemnika 0,5 l cztery czubaste łychy stołowe i wymieszaj to z mleczkiem (jest naprawde pyszny :) i 1-2 godzin przed treningiem 3 łychy wymieszaj z mleczkiem.
Jeśli będziesz naprawde regularnie ćwiczyć i pić gainera, daje ci słowo że po 4 miesiącach będziesz mieć bardzo zadowalające efekty i na masie też sporo przybierzesz, bez stosowania żadnych koksów !! życzę ci powodzenia i pozdrawiwm !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicz od poniedzialku do czwartku o tych samych porach
poniedzialek na klatke 5 seri po 10 na prostej i 4 serie po 10 na skosnej
wtorek na biceps 5 seri po 12 lamanym gryfem i 2 serie po 20 prostym gryfem z małym cięzarem
sroda na barki 8 serii (każda kolejna seria z mniejszym ciężarem) wez w każdą łape hantle i trzymaj je wyprostowane na przeciw siebie do tej pory aż ci same mięśnie nie puszczą, i tak samo kolejne serie tylko z mniejszym obciążeniem !!
czwartek na klatke i biceps (klatka- to samo co program na poniedziałek) biceps- wez w obie ręce hantle z cięzarem ok.12 kg jedna, i uginaj je (jedna w góre, druga w dół)i tak 16 razy (8 razy na jedną ręke) wykonaj 5 takich serii.

Kup sobie GAINERA 2 vital maxu (jest on całkiem niedrogi) 39 zl za 1000g i przyjmuj go regularnie o stałych porach.Rano przed szkołą 4 czubaste duże łychy wymieszaj z mlekiem, i 1-2 godzni przed treningiem 3 łychy.

Po czterech miesiącach efekty będziesz mieć naprawde zadowalające i na masie też sporo przybierzesz bez żadnych koksów !! życzę ci powodzenia i pozdrawiam !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5-cio dniowy

Następny temat

Dwa tygodnie

WHEY premium