SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162960

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
setterka
lejdiG
preria
Kesik,Lejdi G tez chcialaby sie spotkac z nami


kessik, potwierdzam ;)


Też bym chciała Ale daleko mam

W Opolu za to będę w maju


ja nie mogie do opolu:(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139371
atraMento
delfinka
atraMento
W wakacje bede miala okazję pobiegać po bezdrożach, może się przekonam ale ciężko mi to idzie. W szkole wolałam krótkie sprinty, z 600m zawsze były ledwo tróje a byłam szczupła i sprawna. Kolejnym problemem który się pojawia przy bieganiu to obolałe piszczele i na to lekarstwa jak dotąd nie znalałam nigdzie.


Piszczele - odpowiednie buty, kwestia czasu aż się przyzwyczają, chodzenie na piętach i rozciąganie stóp, rolowanie piszczeli

Mnie piszczele od butów bolały, po zmianie momentalnie problem zniknął.


Właśnie buty zmieniałam 4 krotnie a rolowanie nie było możliwe ponieważ są tak bolesne, zaognione te miejsca. Lekarz powiedział, ze zapalenie okostnej się robi :(


To może technika biegu też nie taka. Albo jakieś problemy z kostką, kolanem...
Jeżeli masz aż taki problem z piszczelami że idzie w zapalenie to bym sobie odpuściła bieganie, bo możesz się poważnych kontuzji nabawić...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 8999 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79738
delfinka
atra ile teraz jesteś w stanie przebiec ciągiem?


Kiedy próbowałam biegać to było to ok 5-7 km ale teraz mialam długą przerwę, uraz kręgosłupa i do tego przybyło mi 15 kg wiec pewnie ze 2 km nie więcej i to wooooolno.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kessik
to fajnie, służbowo będe w Wawce dopiero 30.03, ale może coś wcześniej?


Chętnie :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71691
tez biegam z gotowcem z biegologii chyba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139371
atra jeżeli to ma służyć tylko redukcji to szybkie marsze z napinaniem pośladków będą równie skuteczne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45605
kessik
atraMento
Czy lepiej jest biec wolno tak długo jak się da a potem marsz czy jednak szybko-marsz-szybko-marsz? Chodzi mi nie o progres kilometrowy tylko wydolnościowy.


na przemian marsz-bieg i załóż sobie jakiś dystans np 3 czy 5 km


o właśnie ja tak robiłam tylko założyłam że 30 minut takie ''interwały'' z marszobiegu będę robić,ale pomyślałam czy takie cuś nie byłoby lepsze :

http://treningbiegacza.pl/training-plans/plan-treningowy-od-zera-do-60-minut-ciaglego-biegu-10-najczestszych-pytan-zadawanych-przez-poczatkujacego-biegacza

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71691
atraMento
delfinka
atra ile teraz jesteś w stanie przebiec ciągiem?


Kiedy próbowałam biegać to było to ok 5-7 km ale teraz mialam długą przerwę, uraz kręgosłupa i do tego przybyło mi 15 kg wiec pewnie ze 2 km nie więcej i to wooooolno.



a może nawierzchnie zmień na jakąś trawe, las
...
Napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 13028 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79809
Heloł
Jeszcze nie wymęczyłyście tego spamu?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Atra a moze masz jakas wade stop?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły