SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141427

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 8425 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142732
Ale pielęgniarki za to zawsze wmawiały mi, że jest mi niedobrze i zabraniały na igłę patrzeć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
fuuuuuu, to to jest dla mnie obrzydliwe Średnio co 3 miesiące muszę się kłóć i za każdym razem czuję się jak przestraszone małe dziecko. W którym momencie odczuwacie przyjemność? Może coś robię źle
...
Napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 8425 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142732
Takiej małej igiełki to nawet nie czuć Mówię o tej grubszej, w stacji krwiodawstwa - czuję się wtedy tak hiiigh. Szkoda, że teraz nie mogę oddawać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja i piercing i tatuaze lubie i oddawanie krwi a co tam Jak szalec to szalec

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
jako dziecko bylam dzielna ale teraz miewam mdlosci przy pobieraniu krwi a masakra to byla jak musialam sobie sama zastrzyki w brzuch robic.. ble
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12289
mnie tam nic nie brzydzi , mogą mi pobierać krew i kłuć ile wlezie w końcu uodporniłam się po asystowaniu 4 letnim przy wyjmowaniu kich ze zwierząt , obcinania im jajek czy macicy i takie tam co by to kogoś nie obrzydziło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Malinowa
Ja i piercing i tatuaze lubie i oddawanie krwi a co tam Jak szalec to szalec



Tatuaż to i ja bym sobie szczeliła! Ale jeszcze nie teraz Poczekam na lepszy czas
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47216
Tez lubie oddawać krew :D myślałam że jestem dziwna ale jest nas więcej :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
igły są fajne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Dzień dobry spamie

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

electro
Polecane artykuły