Ale pielęgniarki za to zawsze wmawiały mi, że jest mi niedobrze i zabraniały na igłę patrzeć 

Ilość wyświetleń tematu: 141427

Średnio co 3 miesiące muszę się kłóć i za każdym razem czuję się jak przestraszone małe dziecko. W którym momencie odczuwacie przyjemność? Może coś robię źle 
Mówię o tej grubszej, w stacji krwiodawstwa - czuję się wtedy tak hiiigh. Szkoda, że teraz nie mogę oddawać
Jak szalec to szalecMalinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html
w końcu uodporniłam się po asystowaniu 4 letnim przy wyjmowaniu kich ze zwierząt , obcinania im jajek czy macicy i takie tam co by to kogoś nie obrzydziło 
MalinowaJa i piercing i tatuaze lubie i oddawanie krwi a co tamJak szalec to szalec
Poczekam na lepszy czas 
A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html
Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html
But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły