SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
Małe redu planuję, zacząć w Maju coś koło 8 tygodni. Mam nadzieję, że od Marca już będę mógł ćwiczyć to dobiję do Maja jeszcze z 4kg ;D. Dodam również cardio w postaci rowerka po treningu 30min.

A właśnie miałem zapytać, bo podczas gdy brakuję mi tej siłowni, a nie lubię tak na dupie siedzieć i jeżdżę dużo na rowerze, ale pokrywam to co spaliłem to żadnych spadków,itd. nie powinno być?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
Jeśli będziesz dorzucał więcej kalorii to spadków nie będzie. Może Ci to w sumie wyjść na dobre, m.in. jeśli chodzi o ciśnienie krwi, krążenie, serce itp (mówię np. o rowerze).

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
To dobrze, bo dziś włączyłem film, wsiadłem na rower i się trochę zapędziłem i przejechałem 40km i poszło 1200kcal
Od bardzo dawna musiałem ogarnąć ponad 3500kcal. Jeszcze jeden posiłek i będzie ok

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Snick prosze Cie jak niechcesz zniknąć jak kurek to zamiast myśleć i planować redukcje to myśl o jedzeniu i masowaniu ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
Póki co to myślę, o jak najszybszym wyleczeniu tej kontuzji :D W poniedziałek dopiero zapiszę się do ortopedy mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym tygodniu ogarnąć wizytę.

Zmieniony przez - SnicK w dniu 2014-02-15 23:10:10

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
No byłoby dobrze czym szybciej pójdziesz do teo ortopedy tym szybciej sie dowiesz co i jak , zdrowia życzyć nic więcej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
Byłem u rodzinnego. Dostałem skierowanie na RTG i do ortopedy, jutro lecę na zdjęcie i od razu zarejestruję się do ortopedy.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
A więc jutro wizyta u ortopedy i wszystko się wyjaśni

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Miejmy nadzieje że diagnoza będzie jak najlepsza :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
Zdołowanie Max ! Wróciłem właśnie od ortopedy. Przerwa 3 miesiące, zero siłowni, zero wf-u.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] coockawsky

Następny temat

[DT] paramaribo2 - sezon drugi

Shoty
Polecane artykuły