SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161801

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67053
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
orvokki
a co do soli - mamy jakiś limit dzienny? na początku w ogóle nie używałam, bo niby niezdrowa, ale później poczytałam tutaj, zakupiłam morską i dodaję do niektórych rzeczy. pytanie tylko, ile można??

Obliques
sól nie jest tak groźna jak się powszechnie zwykło lansować, oczywiście jak ktoś wsuwa tylko produkty przetworzone które z zasady maja dużo soli oczyszczonej to oczywiście to przesada, ale kwestia "solić-nie solić" nie jest problemem zdrowie-choroba. Możemy nie solić, możemy solić sobie dla smaku kwestia gustu.
A jeżeli dużo ćwiczymy, dużo się pocimy to i wypłukujemy z naszego organizmu mikroelementy, mamy nierównowagę elektrolityczna, dobra sol: himalajska lub nieczyszczona morska dostarcza ich w takim przypadku


Bry wieczór babeczki
...
Napisał(a)
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 658 Napisanych postów 8604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143874
No bo nigdzie nie mogłam znaleźć, a byłam ciekawa, bo

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Jak wykorzystam limit i jestem głodna, to idę spać. :D

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24892
Hello :)
Przeczytałam wszystko co wczoraj pisalyscie glodomorki :)
Ide dzisiaj na trening, pierwszy od tygodnia.
Miałam cholernego przykurcza na plecach, ale po walce z moja piłka tenisowa postanowił się poddać :D
dzień dobrem tak w ogóle dobre kobiety :D
widziałam konkursik dla mlodziezy naszego kraju :P jeszcze dla takich starszych nastolatek jak my byłby fajny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Cześć No z tym konkursem to ten wiek mocno przesadzony, taka się dyskryminowana ze względu na wiek poczułam I tak mnie korciło to napisać w konkursowym wątku jak tylko się pojawił, ale jak każda Ladies z instynktem przetrwania postanowiłam nie drażnić lwa co ów wątek założył

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38938
Agniecha ale tu na forum sa akcje adresowane dla różnych grup wiekowych i takich bez ograniczeń, każdy coś dla siebie znajdzie. Ja pamiętam że jakiś czas temu była "akcja czterdziestka" to tak dla tych drugich nastolatek a pozostałe konkursy to bez limitu są, także nie marudzimy koleżanko

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139371
bry spam;)

czy dobrze wykombinowałam, że oliwę z oliwek mogę zastąpić oliwkami?
...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
dzień dobry

Agniecha - jak Sheep

Są różne konkursy i to taki chyba świeży pomysł z racji "wysypu" młodych forumowiczek. To nie jest dyskryminacja. Powiem Ci z perspektywy osoby promującej zdrowy i aktywny tryb życia. Kiedy prowadzę zajęcia, treningi bardzo często mam sytuacje kiedy mogę porównać panią po 40tce i 19latkę. 90% takich sytuacji wygrywa 40tka pod względem postawy, sprawności, wydolności itp. Młodzi wychowują się trenując palce na klawiszach przy grach komputerowych i to, że zmienia się u niektórych świadomość i chcą nad sobą pracować jest po prostu świetną okazją do zmiany ich obrazu. Poza tym bardzo fajne doświadczenie zarówno dla moderatorek jak i dla samych dziewczyn i w ogóle bardzo mi się ta koncepcja podoba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Dziewczyny, ale ta dyskryminacja to półserio, ja trzymam kciuki z małolaty. Nie bierzcie tego na poważnie.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

electro
Polecane artykuły