SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1864
A ja polecam fajowy peeling do ciała własnej roboty. Świetnie ujędrnia i pomaga w walce z cellulitem.
Zaparzam w miseczce łyżkę mielonej kawy gruboziarnistej, dodaje cynamon i imbir. Potem do miseczki dodaję zwykły żel pod prysznic (może być bezwonny i antyalergiczny np. z serii Biały Jeleń) i masuje całe ciało. Potem spłukuje letnią wodą. Ciało jest gładkie i pachnące. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kaśka znamy znamy
Super sprawa.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
O, też kiedyś je lubiłam . Mnóstwo ludzi twierdzi, że one zalatują kocimi siuśkami, ale myślę, że oni chyba nigdy kota nie widzieli . Ja teraz używam tych Magical Moon na zmianę z Alchimie Rochas (kurna, wycofali już kilka lat temu - strasznie się trzeba napolować, żeby dostać, a to moje pierwsze perfumy ever), Jaipur Boucheron, z lekkich to Eclat d'Arpege Lanvina i ostatnio mi się spodobał Cartier de Lune. A jak nie wiem co chcę to Amethyst Lalique. No i cytrusowa werbena l'Occitane jak już jest mega gorąca. Plus mnóstwo miniaturek i próbek jak nie wiem czy mi się coś jednak podoba, czy nie. Dobra, jak to wszystko napisałam to widzę, że jednak jestem powalona.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
W sensie też lubiłam tą Pamplelune.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PicaPica, nie jesteś powalona, ja mam obsesję na punkcie bielizny i naturalnych kosmetyków ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium