SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
sophie, nie wiem czy tam można pytać, bo to chyba jest czyjś temat....

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
tam wszystko oc iazy i maluchach, weic mysle, ze spokojnie mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ten temat sie w ogolny zamienil, bo widzialam, ze rozne osoby pytaly o swoje sprawy

Zmieniony przez - sophie w dniu 2014-01-21 18:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Julietta
biorę silny antybiotyk i nie karmie cycem.... lewy ok, ale prawy boli pomimo iż rano ściągnęłam trochę mleka... nie chcę iść do lekarza, bo wpakuje mi hormony i tak ssię zastanawiam, CZY KTÓRAŚ ZNA JAKIŚ NATURALNY SPOSÓB na zmniejszenie i w końcu zanik laktacji>>?

Z tego co apmiętam to picie naparów z szałwii, witaminy z grupy B no i coraz rzadsze karmienie, ściąganie pokarmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
cytynowa, właśnie mąż mi przyniósł szałwię ze sklepu, dzięki- może faktycznie pomoże!

ja już od długiego czasu karmię tylko do snu i do popołudniowej drzemki, po części z wygody, ale dziecko duże, także i pora z cyca zrezygnować

antybiotyki tylko przyśpieszyły decyzję

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Halo spam . Ale się ostatni strategicznie zakończył . Pojedzone, poruszane, mój mężczyzna masuje w kuchni kurczaka Wszystko gra i buczy . Żyć nie umierać.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No filmik niezły

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
o Pica:) Pokaz co tworzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Która ma telefon w playu i do mnie dzwoniła? Przyznac sie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ogólnie nie obchodzę takich pierdół, ale dziś koleżanki zaprosiły mnie na imieninową kolację. Więc zjadłam chińczyka, w sumie zupę i pół kuraka z ryżem. Nie dałam rady więcej szamnąć, przyzwyczaiłam się do małych porcji. Powiedziały, że się o mnie martwią bo pewnie niedojadam a tak tylko gadam, ze dużo jem. I dostałam prezent, kto zgadnie co dostałam

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium