SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Zawsze miałam psy, a teraz mam kota, mówię że jest moim małym, upośledzonym synem, bo jest jakiś taki bojączkliwy. Jak ktoś do mnie przyjdzie to leży pod łóżkiem i wyjdzie dopiero kiedy wie, że wszystko jest ok, ale dla mnie jest zupełnie inny. Może dlatego bo mieszkamy tylko w 2 czyli. Całkiem jak stara panna z kotem hahha O właśnie się ociera niewdzięczniki udaje, że jest głodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dorotka widzę ze się znasz na psiakach :) ja mam uraz do wszystkich zwierząt :( boje się wszystkiego co łazi ,ostatnio mnie bażant wystraszyl ,i juz ta rasa jest moim wrogiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 2096 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206815
u nas akurat dużo bażantów i one mogą niezle wystraszyć,jak wyskakują spod nóg z takim gulgotkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bażanty straszne?!! o matko

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
przeciez to taki kogut z długim ogonem co tu sie bac

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
hej wam :)

Bażanty to chyba mozna byłoby czymś dokarmiać w takie mrozy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
O ja kocham za zwierzakami łazić - u mnie sarny można zdybać, lisy, bażantów mnóstwo, zające, mnóstwo fajnych ptaków... Ja nie znoszę aerobów, które nie mają (w moim mniemaniu) sensu, typu jakieś aerobiki, zumby i inne rowerki stacjonarne, a tak to łażę/biegam, żeby coś fajnego zobaczyć. No albo tańczę - ale to ma inny rodzaj sensu , albo jeszcze ok są rzeczy, które mają sens towarzyski - jakieś łyżwy, wycieczki itd. W każdym razie jak uda mi się zdybać jakiegoś zwierza to się cieszę bardzo . Ostatnio na aero:


Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Sarenki u mnie za oknem często są, więc nawet nie musze wychodzić by je zobaczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Jak Narazie z dokarmianie ptaków to jest tak, mój mama na drzewie powiesiła serdelka z Sokołowa w folijce na sznureczki dokładnie w połowie kiełbasy ,sikorki nie mogą się do tego dobrać i są mocno zainteresowane .Za to jedzą chleb posmarowany smalcem. Niektóre sikorki są juz mocno grube,takie hodowlane :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium