SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
ja tak dzielę posiłki. 500 kcal to minimum żeby poczuć, że coś zjadło. 700-800kcal na jeden posiłek - to raj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
uhm, ja też raczej 4 większe posiłki zjadam, jeśli podzielę na 5, to zwykle któryś "gubię"

cruella, tzn jak przestajesz smarować olejkiem to rzęsy słabną? Ja krótko smarowałam i nic im się nie stało, ale dobrze wiedzieć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Mi włosy ostatnio leciały jak szalone, teraz mam z połowę mniej, kurczę, może spróbuję tych ampułek placenty

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Ha, ja ostatnio odwrotnie - włosy mi się wzmocniły od zmiany diety chyba, nie wypadają tak jak wypadały, a wiem to m.in. stąd, że jak w październiku byłam na wyjeździe służbowym, to w związku z lokalnym folklorem poprzyczepiali mi do włosów takie błyszczące niteczki (każda jedna przywiązana szydełkiem do pojedynczego włosa) i one wylatują dopiero jak włos, do którego są przywiązane wyleci, średnio po ok 60 dniach (ponoć taki jest średni cykl życia włosa), no i trzymają się już czwarty miesiąc - jakby cykl życia włosa mi się wydłużył. No i facet przestał narzekać, że wszędzie są moje włosy, plus widzę, że są gęstsze. Same plusy
A co do odżywki do rzęs, to X-lash PRO jest super - http://naturmedicin.pl/product/xlash-pro 

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
ja też ma teraz zaj**iste włosy, mama mi mówi, że mi zgęstniały. jak byłam dzieckiem zawsze miałam ładne, potem zaczęłam mniej jeść - bo przecież przytyję i włosy - siano. dieta ladies - znowu mam super włosy. KOCHAM to forum, ale to już wszyscy wiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
dobra, uciekam! Moc z wami lejdis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Kliknęłam tę placente i jeszcze jakąś maską z kallos z placentą dorzuciłam
Cholera, a miałam przystopować z zakupami
Wszystko przez Was

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ta tania maska/odżywka placenta z kallos/serical fajnie robi włosom tylko pośmiarduje latte też fajnie działa, słabiej, ale pachnie jak budyń kokosowy i ten zapach się dość trzyma, czasem może prześladować

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
pieke własnie golonke indyczą i klopsa... i to dopiero są zapachy, które przesladują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
ja wczoraj zrobiłam pyszne tartaletki z łososiem, cukinią i bakłażanem...jakie to było pyszne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium