SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ja dzisiaj zrobiłam pyszną tortille żytnio-razową i do tego obowiązkowo cebula :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23271
Akurat bezglutenowcem nie jestem, ale zastanawiałam się z czego zrobić zdrowszą wersję beszamelu. Jakoś żytnia zupełnie mi do tego nie pasowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
na łzy cebulowe. pomaga zmoczyć deskę i noż w zimnej wodzie. Rozkroić cebulę i poczekać kilka minut przed krojeniem. I dobrze wywietrzyć pomieszczenie gdzie kroisz.

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23271
Cruella tortille wychodzą Ci jak naleśniki, czy bardziej twarde robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
czarna_zmora możesz jeszcze np. mąkę gryczaną, ryzową, ziemniaczaną, z amarantusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23271
dzięki czaj_nik, w domu akurat mam kupioną kukurydzianą, więc zastanawiałam się czy jej nie użyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czarna zmora zdrowsza wersja 1lyzki maki? eee daj spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23271
bardziej pół szklanki, na łyżki to się nie rozdrabniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
z mąki ryżowej wychodzi niezły zagęstnik. Przynajmniej tak robię z gulaszem. Choć częściej ładuję do niego tyle samo cebuli, co mięsa i jak cebula się rozpadnie to powstaje fajny sos. Tyle, że potem może być problem z życiem towarzyskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
raju ale le ty tego beszamelu robisz?

i dlaczego wlasciwie maka ryzowa czy inna ma byc zdrowsza od pszenicznej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium