SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzięki Ci dobra kobieto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jest różnica między smażeniem beztłuszczowym a pieczeniem? ogólnie się przyjęło, że pieczenie potraw jest zdrowsze, ale jak się smazy beztłuszczowo to chyba nie ma różnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
rudka ja też mam góra-dół, ale skonsultuj czy dla Ciebie będzie ok

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-02-09 14:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Przeglądając babską prasę, coby się odmóżdżyć trochę od spraw i obowiązków codziennych - wynalazłam w najnowszym Cosmopolitan:

"Specjaliści twierdzą, że kobiety mogą jeść tylko 45g białka dziennie i powinno to stanowić 15% wszystkich spożywanych kalorii. Podniesienie tej normy do 30% to wejście na niebezpieczną ścieżkę".

skoro 45g białka stanowi 15%, to dzienna szama wynosiłaby 1200kcal. W Women's Health magiczne zdrowe diety też oscylują w granicach 1200.
Skoro w kwestii żarcia nie można im ufać, to zaczynam wątpić czy w kwestii np. seksu też nie ściemniają

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Niedługo będzie wpis "kobieta powinna tylko leżeć i pachnieć bo najnowsze badania wskazują, że.........."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Flourish

"Specjaliści twierdzą, że kobiety mogą jeść tylko 45g białka dziennie


Specjaliści od pisania artykułów w cosmo to chyba byli.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
orvokki pieczenie jest zdrowsze owszem pod warunkiem ze mięso nie jest poddane działaniu wysokiej temperatury bo to nie tłuszcz jest winny "niezdrowemu efektowny smażenia" jak sie powszechnie uważa ale wysoka temperatura, wiece nie ma znaczenia czy smażysz bez czy z tłuszczem, czy grillujesz zawsze tworzą sie niebezpieczne związki , Gotowanie i pieczenie w niskich temperaturach jest najbardziej delikatne dla mięsa.

Ciężko cokolwiek zjeść by nie przekroczyć tych 45g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziękuję obli za odpowiedź! to jeszcze przy okazji zapytam: na czym najlepiej smażyć? bo ja to tam wszystko na oliwie zawsze robię, nigdy się nad tym jakoś głębiej nie zastanawiałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nigdy roślinnych tłuszczy nie podgrzewaj, smalec, łój wołowy lub klarowane masło są najlepsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium