SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra i buczy, w SPAMIE huczy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
jesli ktos prowadzi dziennik, i oszukuje ( ja jednak wierze, ze tutaj to jakis promil - nomen omen - osób), to po chyj prowadzic ten dziennik, ze swojego pkt widzenia, to za duzo zachodu, zeby kłamać.... ja mam zawirowowania, ale nigdy bym nie napisała, ze zrobiłam cos na 100% a efektu nie ma, trzeba tez umieć się przynaznac do swoich słabosci, to nas czyni silniejszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
true
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
no właśnie, ale ja widzę sama po sobie, że mimo wszystko ciężko się pisze jak coś idzie nie tak... wiem coś o tym! bo pisałam!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
nie pasuje ci Julietta, ale świata nie zmienisz. świat jest brutalny, fałszywy i zły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
ja piłam piwo na rege ale wtedy miski nie liczyłam lubię piwo do dobrego mięska,ale się powstrzymuję przed piciem w imię "wiekszego dobra"

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2014-01-24 23:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ja też piłam piwo na sylwetstrze i brzuch mi zaraz urósł, także tego u mnie to nawet trudno oszukać, brzuch mnie zdrasdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja lubię, ale smakuje mi tylko na wakacjach a tak to alko może dla mnie nie istnieć, czasami mam ochotę napić się dobrego wina ze znajomymi, ale kończy się, że wypiję łyk albo tylko powącham i już mam dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no i Julietta tak to bywa w życiu - nie wszystko jest przyjemne a jak chcemy uniknąć nieprzyjemności to po prostu jesteśmy grzeczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206884
ja po piwie zasypiam i jestem spokojna jak owieczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja nigdy nie mogłam zrozumieć tej chęci picia alko, żeby się wyluzować czy lepiej bawić. mnie zawsze lekko głowa pobolewa, czuję się bardziej zestresowana i w ogóle nieswojo. Wolę się bawić jedząc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Aureel

Następny temat

Pomoc w doborze treningu

WHEY premium