Witam rozpisałem sobie diete na mase,jestem ektomorfikiem szybki metabolizm,76kg przy 184cm,mam problem z nabraniem masy,chciałbym sie doradzić czy takowa dieta wystarczy i ewentualnie prosiłbym ,o jakie kolwiek poprawki.
Oczywiście posiłek II na 2 razy bo to w szkole, 10;35 i 13 bo to w szkole :),o 15 jeszcze objad dochodzi.,i pytanie czy taie proporcje W/B/T, będa dobre do budowania w maire jakościowej masy .
Zmieniony przez - zawodowiec208 w dniu 2013-12-08 17:08:19
Oczywiście posiłek II na 2 razy bo to w szkole, 10;35 i 13 bo to w szkole :),o 15 jeszcze objad dochodzi.,i pytanie czy taie proporcje W/B/T, będa dobre do budowania w maire jakościowej masy .
Zmieniony przez - zawodowiec208 w dniu 2013-12-08 17:08:19
Krzysztof Piekarz