Po obwodzie ile czasu robisz przerwe ?
...
Tzn. mam w planach zrobić 5 obwodów na czas więc raczej nie będę robił przerw pomiędzy obwodami. Lecz jeżeli miałyby być przerwy między obwodami to myślę, że 1 minut była by odpowiednia. :)
...
Ja jutro mam zamiar robic takie cos , będzie to moj pierwszy trening crossfitt od dłuższego czasu:
5 rund na czas:
- 20 burpess
- 15 squats
- 10 situps
Właśnie sie zastanawiam czy jest sens robic przerwe z 30 sekund :)
5 rund na czas:
- 20 burpess
- 15 squats
- 10 situps
Właśnie sie zastanawiam czy jest sens robic przerwe z 30 sekund :)
...
Ciekawy trening :) Ja osobiście bym nie robił przerw. Lubię się, ostro zmęczyć na treningu, czuję wtedy, że żyję. :)
...
Właśnie w domu zauważyłem pełno wędzonej flądry, którą sam uwędził mój tata. Tak więc w ciągu kilku dni wędzona flądra będzie górowała w mojej diecie. :)
...
xzaar77Jesli lubisz twarog, zjedz cale 250gr zamiast tego serka wiejskiego ( przetworzenie ) o 21, i najlepiej nie chudego a poltlusty ( przetworzenie ), albo oba dla odmiany mozesz zastapic kulka mozarelli z pomidorem i lyzka oliwy - doskonala salatka Capresse ;). Ja z braku dostepu do twarogu z mozarella jestem juz nierozlaczny ;)
Nie zauważyłem Twojego postu, przepraszam. Ogólnie to lubię twaróg jak i serek wiejski. :) Hmm.. mozarelli w sumie nie jadam, ale jak widzę będę musiał spróbować, zawsze jakieś urozmaicenie. :) A co do wstawania to właśnie świetny jest ten zegar podświadomości. Ostatnio wstaję przed budzikiem jak idę do pracy. :) Powiem szczerze, że nawet chętnie będę chodził spać wcześniej, bo tak to siedzę po nocach i głupoty oglądam. :P
...
Zrobiłem dzisiaj ten trening, który wymyśliłem i przyznam szczerze, że po zrobionym pierwszym obwodzie zmniejszyłem tylko Wall Climbs z 10 powtórzeń na 5, ponieważ nie dawałem im rady, a do tego ręce mi się ślizgały, bo na siłowni mamy jakąś dziwną podłogę. Ogólnie zrobiłęm 5 obwodów w 24:23 :)
Po treningu zrobiłem trochę ćwiczeń na technikę z pustą sztangą takie jak: thruster, push-press, overhead squat. Techniki nigdy za wiele. :)
Jutro akurat mam dzień wolny od treningu, ewentualnie może zrobię małę rozbieganie wieczorem. :)
Po treningu zrobiłem trochę ćwiczeń na technikę z pustą sztangą takie jak: thruster, push-press, overhead squat. Techniki nigdy za wiele. :)
Jutro akurat mam dzień wolny od treningu, ewentualnie może zrobię małę rozbieganie wieczorem. :)
...
Witam serdecznie i rzecz jasna sukcesów życzę jak najlepszych
Ja osobiście trenuję trochę częściej, staram się zrobić 5-6 treningów w tygodniu. Nie każdy jest na 300%, bo bym się zajechał, ale daję radę. Jeśli braknie Ci pomysłów polecam SEALFIT poszukaj w goglach. 8 tygodni ciekawej rozpiski. Niektóre WOD'y są wręcz rzeźnickie. Mnie się cholernie zmęczył taki:
400m walking lunges
30 push ups
400m broad jumps
30 squats
400m Overhead carry 20 kg barbell
30 burpees
400m bear crawl
Ja osobiście trenuję trochę częściej, staram się zrobić 5-6 treningów w tygodniu. Nie każdy jest na 300%, bo bym się zajechał, ale daję radę. Jeśli braknie Ci pomysłów polecam SEALFIT poszukaj w goglach. 8 tygodni ciekawej rozpiski. Niektóre WOD'y są wręcz rzeźnickie. Mnie się cholernie zmęczył taki:
400m walking lunges
30 push ups
400m broad jumps
30 squats
400m Overhead carry 20 kg barbell
30 burpees
400m bear crawl

...
Popatrzę i poczytam odnośnie SEALFIT a co do treningu to świetnie wygląda. :D Będę musiał go spróbować kiedyś, nawet na pewno. :) Dzięki za informacje. :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- ...
- 77
Następny temat