SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kernelus Crossfit - nabieranie dobrej formy! DZIENNIK

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
I po treningu.
Przyznam, że ciekawy ten WOD. Zajął mi on 16:12 i byłem zmachany, między ćwiczeniami prawie w ogóle przerw nie robiłem, tyle co dojście z jednego mejsca na drugie i czasami takie złapanie 3-4 oddechów. Spocony byłem więc jest nieźle ^^ Następnym razem jak będę robiłem to porobię po 7 powtórzeń ^^

Potem zrobiłem 6 serii plankingu 1minuta treningu 1 odpoczynku.
Na koniec zrobiłęm 15 minut na ergometrze a teraz czas na posiłek. :P
Właśnie włożyłem do garnka 450g ziemniaków i są to 2 średnie 1 duży i 1 mały. Wspomniałem o ilości ziemniaków, bo teraz się zorientowałem, że wcześniej jak jadłem to wrzucałem do garnka ok 7-8 ziemniaków... Nie wiem ile ja gram wcześniej jadłem, ale za dużo. :P

Co do filmiku to jutro nagram raczej na bank ^^

Jeszcze raz dzięki novyneo za skomponowanie WOD'a. Każdy powinien go zrobić, fajnie wchodzi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
zawiodłes nas xp

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Spokojnie, jutro będzie ^^

A tak wygląda dzisiaj moja dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Znowu was zawiodę, ale dzisiaj nie będzie filmiku. Kumpel, który miał nagrywać nie przyjdzie na siłownie, bo go bark boli.

Tymczasem mam zamiar dzisiaj zrobić trening Richa Froninga, zawsze chciałem go zrobić. :)





Jest to:




Zrobię to 40-45kg

Potem najwyżej porobię z 10minut Cindy i poćwiczę OHS. :P

Zmieniony przez - kernelus w dniu 2013-10-07 13:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawy jest, powodzenia zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
ile wam zajeło czasu nauka dwoch obrotow na skakance?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeszcze raczkuje, ale Kernelus już śmiga całkiem nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
kernelus dawaj film z treningu !! :P

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Z tym całkiem nieźle to nie ma co przesadzać. :) Jeszcze się potykam ale nie jest już źle, tak średnio bez skuchy to 7-10, chyba że się na maxa skupię to może lepiej. :P

Filmik będzie niedługo ^^ Spokojnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to całkiem nieźle już Ci idzie. Ja się dzisiaj za to zabieram przy okazji drugiego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

Następny temat

Crossfit redukcja

WHEY premium