SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kernelus Crossfit - nabieranie dobrej formy! DZIENNIK

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś zrobiliśmy najpierw kilka powtórzeń na klatkę na ławeczkce, doszedłem do 2x 105kg

Potem WOD Cindy

Potem poćwiczyliśmy Wspinanie na linę( ani jedno powtórzenie nie wyszło xD)
I pochodziliśmy na rękach. :P

A to dzisiejsza miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DU jeszcze trochę kuleje, ale Muscle-up na kółkach zrobiłem Dziwne tylko jest to, że na drążku jeszcze nie mogę tego ogarnąć.A Tobie jak idą MU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Udało mi się zrobić MU, ale nie mam teraz gdzie ćwiczyć, bo na siłowni za niski sufit a w naszym hangarze teraz zimno, chociaż niedługo pójdziemy na salę gimnastyczną tam są drążki na drabinkach gdzie da radę MU zrobić, więc poćwiczę. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie zmiana siłowni na box jak na razie przynosi same korzyści.U Ciebie nie ma w okolicy żadnego Box'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Domyślam się, że same korzyści. :D U mnie najbliżej to chyba w Szczecinie (100km drogi) :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś zrobiłem 30min ARMAP:

10x Sumo Deadlift High Pull 40kg
9x Push-ups
8x Swing
7x Sit-ups
6x Burpees

A to nowe zdjęcia :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Jest lepiej.
Barki większe, śmietnik wyraźniejszy.
Keep going.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dzięki :D Cisnę cisnę, nie ma odpoczynku. :)

Dziś był taki trening

20min ARMAP
5x DB Thruster
10x Mountain Climbers
15x KB Swing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś zrobiliśmy trening
3 Rundy
15x Toes To Bar
12x Burpees
9x Hang Power Clean 50kg

Czas 8:00, mogłem lepiej ale pomagałem kumplowi z POwer Clean, tak z 6-7min bym zrobił :P

Potem skakanka, nowy rekord, 45DU :)

A to dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
widać postępy ;) będe zaglądał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

Następny temat

Crossfit redukcja

WHEY premium