SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kernelus Crossfit - nabieranie dobrej formy! DZIENNIK

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
Po obwodzie ile czasu robisz przerwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Tzn. mam w planach zrobić 5 obwodów na czas więc raczej nie będę robił przerw pomiędzy obwodami. Lecz jeżeli miałyby być przerwy między obwodami to myślę, że 1 minut była by odpowiednia. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
Ja jutro mam zamiar robic takie cos , będzie to moj pierwszy trening crossfitt od dłuższego czasu:
5 rund na czas:
- 20 burpess
- 15 squats
- 10 situps
Właśnie sie zastanawiam czy jest sens robic przerwe z 30 sekund :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Ciekawy trening :) Ja osobiście bym nie robił przerw. Lubię się, ostro zmęczyć na treningu, czuję wtedy, że żyję. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Właśnie w domu zauważyłem pełno wędzonej flądry, którą sam uwędził mój tata. Tak więc w ciągu kilku dni wędzona flądra będzie górowała w mojej diecie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
xzaar77
Jesli lubisz twarog, zjedz cale 250gr zamiast tego serka wiejskiego ( przetworzenie ) o 21, i najlepiej nie chudego a poltlusty ( przetworzenie ), albo oba dla odmiany mozesz zastapic kulka mozarelli z pomidorem i lyzka oliwy - doskonala salatka Capresse ;). Ja z braku dostepu do twarogu z mozarella jestem juz nierozlaczny ;)


Nie zauważyłem Twojego postu, przepraszam. Ogólnie to lubię twaróg jak i serek wiejski. :) Hmm.. mozarelli w sumie nie jadam, ale jak widzę będę musiał spróbować, zawsze jakieś urozmaicenie. :) A co do wstawania to właśnie świetny jest ten zegar podświadomości. Ostatnio wstaję przed budzikiem jak idę do pracy. :) Powiem szczerze, że nawet chętnie będę chodził spać wcześniej, bo tak to siedzę po nocach i głupoty oglądam. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Zrobiłem dzisiaj ten trening, który wymyśliłem i przyznam szczerze, że po zrobionym pierwszym obwodzie zmniejszyłem tylko Wall Climbs z 10 powtórzeń na 5, ponieważ nie dawałem im rady, a do tego ręce mi się ślizgały, bo na siłowni mamy jakąś dziwną podłogę. Ogólnie zrobiłęm 5 obwodów w 24:23 :)

Po treningu zrobiłem trochę ćwiczeń na technikę z pustą sztangą takie jak: thruster, push-press, overhead squat. Techniki nigdy za wiele. :)

Jutro akurat mam dzień wolny od treningu, ewentualnie może zrobię małę rozbieganie wieczorem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie i rzecz jasna sukcesów życzę jak najlepszych Ja osobiście trenuję trochę częściej, staram się zrobić 5-6 treningów w tygodniu. Nie każdy jest na 300%, bo bym się zajechał, ale daję radę. Jeśli braknie Ci pomysłów polecam SEALFIT poszukaj w goglach. 8 tygodni ciekawej rozpiski. Niektóre WOD'y są wręcz rzeźnickie. Mnie się cholernie zmęczył taki:
400m walking lunges
30 push ups
400m broad jumps
30 squats
400m Overhead carry 20 kg barbell
30 burpees
400m bear crawl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Popatrzę i poczytam odnośnie SEALFIT a co do treningu to świetnie wygląda. :D Będę musiał go spróbować kiedyś, nawet na pewno. :) Dzięki za informacje. :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

Następny temat

Crossfit redukcja

WHEY premium