SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kernelus Crossfit - nabieranie dobrej formy! DZIENNIK

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś był taki trening

EMOTM
1 Thruster 40kg
5 Pull-ups
Każda kolejna runda to o 1 więcej thruster dopóki nie będziemy dawac rady w ciągu minuty

Słabo się rozgrzałem i mnie bark bolał przy thrusterach, udało mi się tylko 11 rund ;/

Potem 1km row i 100DU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Jako, że wczoraj nadwerężyłem sobie bark, to na dzisiejszym treningu nie chciałem go obciążać.

5 Rund
10x Deadlift
10x HR Burpees
10x K2E
10x Tuck Jumps
10x Chest to bar pull-ups

Czas: 17:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś zrobiliśmy z kumplem drabinę, którą sam wymyśliłem :D

2x Man makers
4x Mountain Climbers
6x Deadlift
8x Push-ups
10x K2E
12x Squats
14x DU
16x Pull-ups
18x Burpees
20x Lunges
22x Power Snatch

Robimy tak 2x Man makers, 4x mountain climber 2x man makers, 6x deadlift 4x mountain climbers 2x man makers i tak dalej :D

Nie wiem jakiś czas bo na 31 minucie mi się stoper zawiesił, musialem go wyłączyć jakoś, obstawiam ze ok 36-37min :P albo więcej xd nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś poszedł taki trening:

5 Rund:
10x Wall Climbs
10x Toes to bar
10x Box Jumpa

Czas: 20:07, barki to umierały. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dziś był taki trening:

50 DU
35-40m burpee broad jump (nie wiem dokładnie ile ma hala w Dziwnowie 35 albo 40m)
50 Push-ups
35-40m burpee broad jumps
50 sit ups
35-40m burpee broad jumps
50 Squats
35-40m burpee broad jumps
50 DU

Czas: 14:55

A jutro idziemy z kumplem na plaży wkopać 2 drążki, w ciepłe dnie świetne wody będą na plaży :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Wczoraj był trening taki:

18min AMRAP
5 Hang power clean
10 Front Squat
15 Push Press
Wszystko ciężarem 40kg

Potem potrenowaliśmy na kółkach gimnastycznych, bo z kumplem kupiliśmy :D
Udało mi się raz zrobić muscle ups z pozycji L, tylko z takiej pozycji mogłem spróbować, bo nei mialem za duzo miejsca zeby móc wyprostowany wisieć. Nie wiem czy z takiej pozycji trudniej czy łatwiej ale się udało ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy trudniej? Powieś kółka wyżej (jeśli możesz) i wykonaj pełny zwis L a potem się podciągnij tylko siłowo. Nie będzie wcale lekko,a to na pewno przełoży się na wykonanie RMU Ja przynajmniej tak robię (gdzieś wyżej jest filmik )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Widzialem filmik :D właśnie chodzi mi o to, ze nie mam miejsca (na siłowni, ale gdzie indziej się znajdzie) i zrobiłem muscle up tak, ze wisialem (nie dotykając ziemi) w pozycji L i zrobiłem muscle upsa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i właśnie o to chodzi. Ja nie mam dostępu do wysokich kółek (jak np w boxach) ale przecież to nie znaczy że nie można zrobić Muscle-up'ów Trenuj gdzie możesz, jak możesz i czym się da, a na pewno osiągniesz wiele Gratuluje RMU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dzięki :D ale aż sam się zdziwiłem, po WOD'zie byłem i tak pomyślałem, ze spróbuję, cięzko poszło ale poszło ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

Następny temat

Crossfit redukcja

WHEY premium