jajek nie jem na surowo, jeszcze 20 białek
po prostu robie jajecznice, osobno owsiankę i kasze. Potem wszystko mieszam w wielką kupę i jem
słodzika nie żałuje, czasem jakiś wheyem przesypie do smaku. Kropla aromatu do ciasta, słodzik, kakao naturalne, cynamon i naprawdę jest mega
Co do filmów, to jak z mojej lubej w nocy nic się nie wykluje i baterie w aparacie nie padną - nowy sprzęt i nie zakupiłem jeszcze akumulatorków
to być może coś mi się uda jutro nakręcić. Planuje skoczyć rano na siłownie ze znajomym więc jak nie będzie nadmiaru ludzi to coś się tam pokręci 
po prostu robie jajecznice, osobno owsiankę i kasze. Potem wszystko mieszam w wielką kupę i jem
słodzika nie żałuje, czasem jakiś wheyem przesypie do smaku. Kropla aromatu do ciasta, słodzik, kakao naturalne, cynamon i naprawdę jest mega
Co do filmów, to jak z mojej lubej w nocy nic się nie wykluje i baterie w aparacie nie padną - nowy sprzęt i nie zakupiłem jeszcze akumulatorków
to być może coś mi się uda jutro nakręcić. Planuje skoczyć rano na siłownie ze znajomym więc jak nie będzie nadmiaru ludzi to coś się tam pokręci 

bardzo fajnie, że udaje Ci się utrzymać tak niski poziom tkanki tłuszczowej.