SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytania odnośnie planu etc.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

79

Wzrost

177

Staż treningowy

2 miesiące

Cel/problem/opis

przyrost masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
witam
na wstępie napiszę ze jak zły dział to przenieść
jestem tu nowy i chciałbym dowiedzieć się co jest nie tak w moim planie treningowym.
ćwiczę od 2 miesięcy i przez ten czas przytyłem 6kg (moim celem jest zrobić masę). piję białko PDP pepto pro PURE http://www.dwnutrition.com/

a plan wygląda tak:

pon (klatka, triceps):
1. klatka:
- wyciskanie sztangi leżąc poziomo 12,10,8,6
- wyciskanie hantli na skośnej 12,10,8,6
- wyciskanie sztangi na skośnej góra 12,10,8,6
- rozpiętki 12,10,8,6
2. triceps:
- wyciskanie francuskie łamanym 12,12,12
- hantla za głowę leżąc 12,12,12,
- hantla za głowę siedząc 12,10,8,6
- prostowanie ramion na wyciagu 12,10,8,6

wt (plecy, biceps):
1. plecy:
- wiosłowanie 12,10,8,6
- podciąganie końca sztangi w opadzie 12,12,12
- przyciąganie linki wyciągu donego w siadzie 12,10,8,6
- ściąganie drążka wyciagu górnego szerokim chwytem za głowę 12,10,8,6
- ściąganie rączki wyciagu górnego 12,10,8,6
2. biceps:
- uginanie ramion ze sztangą 12,10,8,6
- uginanie ramion z hantlami 12,10,8,6
- modlitewnik 12,10,8,6
- uginanie ramion z hantlą na kolanie 12,12,12

czw (nogi, brzuch):
1. nogi:
- prostowanie nóg w siadzie 12,10,8,6
- przysiady 12,10,8,6
- uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 12,10,8,6
- wspięcia na palcach 12,12,12
2. brzuch:
- przyciąganie tułowia w powietrzu 15,15,15
- unoszenie nóg w podporze 15,15,15
- unoszenie nóg w leżeniu na skośnej 15,15,15

pt (barki, przedramiona):
1. barki:
- szrugsy hantlami 12,12,12
- wyciskanie sztangi zza głowy 12,10,8,6
- unoszenie sztangielek bokiem 12,12,12
- podciąganie sztangi do szyi stojąc 12,10,8,6
2. przedramie:
- uginanie nadgarstków nachwytem ze sztangą siedząc 12,12,12
- zwijanie sznurka 3x
- uginanie nadgarstków podchwytem stojąc 12,12,12

i teraz pytania:
1. czy dobre ćwiczenia wybrałem do danej partii mięśni?
2. czy kolejność ćwiczonych partii jest w porządku?
3. co z ilością powtórzeń, gdzie progresja gdzie nie?
proszę o w miarę normalne odpowiedzi a nie te typu "google nie boli" albo linki bo troche już poczytalem na necie o tym ale jakos ogarnąć do końca nie mogę tego wszystkiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7666
Za dużo na triceps i biceps. Odejmij po jednym ćwiczeniu.
1. Są okej.
2. Wrzuć biceps do barków i będzie dobrze. Po plecach nie będziesz miał sił na biceps.
3. Progresja może być cały czas, kombinuj z powtórzeniami, ogólnie śmiało możesz ćwiczyć po tych zmianach co napisałem wyżej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Na biceps po plecach nie będzie miał sił tak samo jak na triceps po klatce .p

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
ok dzięki za odpowiedzi
a jeszcze powiedzcie mi co najlepiej jeść przed treningiem i po i w jakich odstepach czasowych? Dodam że wstaję około 9 a na siłke chodzę o 10 zawsze bo potem praca..
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
przed treningowo
mieso drobiowe+ryz brazowo 2h minimum przed
po treningu makaron+mieso drobiowe

oczywiscie to przyklad oklepany jeden z wielu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
ok a możecie mi polecić jakieś odżywki na przyrost masy? jakieś zestawy czy samo białko? ktore najlepsze?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
najpierw daj cala diete do oceny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
najpierw odżywki a potem bede jakoś jadł, to nie działa w ten sposób
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
diete mam tylko wrzucę jutro bo zaraz zawijam do roboty a odżywki to po to żeby mi pomogly w osiągnieciu celu
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ok, poczekamy do jutra, zobaczymy jak to wyglada i czy odzywki sa konieczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie

Następny temat

Odżywka węglowodanowo-białkowa + BCAA ??

electro
Polecane artykuły