SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie planu treningowego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Witam mam 16 lat 177 cm wzrostu i 66 kg wagi i chodzę na siłownie już 3 miesiące robię trening masowy. aktualnie mój plan treningowy wygląda tak:
Poniedziałek: Klatka, Barki Triceps
Środa: Plecy, Biceps
Piątek: Nogi,
lecz kolega który ma już doświadczenie doradził mi żebym nogi zaczął robić jak będę miał 17 lat, wiec jak mi odeszły nogi to polecił mi plan treningowy inny żebym nie był tylko 2 razy w tygodniu na siłowni,
Poniedziałek: Klatka, Plecy
Środa: Barki
Piątek: Łapy
a ja czytałem żeby nie robić klatki razem z plecami i teraz jestem w kropce bo on mówił tak a inni tak, i nie wiem co mam robić dlatego chciałem się was tutaj poradzić. i ewentualnie jeżeli sądzicie inaczej to mi poradźcie co robić, jak wyżej robię trening masowy, i on mi też mówił że plan treningowy zmienia się średnio co 2 miesiące
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Już go masz w planie, chodzi o to, żeby nic już nie dodawać. A skupić się na jakości, tudzież intensywności treningowej

Spokojnie robić, nie ma żadnych, kompletnie żadnych przeciwskazań jeśli chodzi o kwestie wzrostowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
nie dzięki nie zamierzam robić treningu obwodowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
czemu się do niczego nie nadaje?? hmm?? wziąłem plan treningowy od Michała Karmowskiego. i chodzi czy napewno nog jeszcze nie robic.

Zmieniony przez - Virhuan w dniu 2014-08-08 22:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ten 1 całkiem ok, ale pokaż CAŁY mikrocykl

ten drugi bezsensu, gdyż robienie małych partii tylko na treningi takich jak : barki, czy ręcę daje Ci za dużo bodźców do wzrostu przy tak małym stażu, to rozpiska dla zaawansowanych
mięśnie trzeba pobudzać odpowiednio, a nie je przeciążać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
ten pierwszy to taki: każde ćwiczenie 4 serie 10-12 powtórzeń
i tak;
Klatka: wyciskanie sztangi poziomo, wyciskanie sztangielek skośno, rozpiętki
barki,: wyciskanie sztangielek ponad głowę bokiem, przyciąganie sztangielek do brody, i tak podnoszenie rak od pasa do prosto bokiem nie wiem jak to nazwać
triceps: to na maszynie ściąganie drążka i prostowanie ramion, uginanie łokcia i prostowanie nad głowa, i wyciskanie sztangi wąsko

plecy: podciąganie nachwytem, przyciąganie drążka do klatki odchylając się, wiosłowanie sztanga i sztangielkami i martwy ciąg
biceps: stojąc łamanym gryfem i sztangielkami
uginając przed ramie
nogi: no wykroki, przysiady z ciężarem, na maszynie prostowanie nóg, i stawanie na palcach.
ćwiczenia nazywałem po swojemu starałem się tak aby było jakoś zrozumiale :D

i powiedz mi ci mam robić wkońcu te nogi czy nie, bo słyszałem że się nie rośnie od tego a nie chce przestać rosnąc. bo kolega mi mówił żebym zaczął jak będę miał 17 lat


Zmieniony przez - Virhuan w dniu 2014-08-08 23:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Poniedziałek:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Trening siłowy nie ma wpływu na wzrost, jest uwarunkowany genetycznie. Paradoksalnie poprzez wyrzut GH, może ten wzrost zwiększyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Poniedziałek:
Klatka:
1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ:
2. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ
3. ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ - GŁOWĄ DO GÓRY
Barki:
1. Wyciskanie sztangielek
2. Unoszenie sztangielek bokiem w górę
3. Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia
Triceps:
1. PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC
2. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGIELEK STOJĄC

Środa:
Plecy:
1. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)
2. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
3. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
4. CIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) DO KLATKI
5. Martwy Ciąg
Biceps:
1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA)

Piątek:
Nogi:
1.PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH
2. PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE
3. UGINANIE NÓG W LEŻENIU
4. PRZYSIADY WYKROCZNE
5. SPIECIA NA PALCE W STANIU

Proszę w kolejności dniami tygodnia i partiami mięśni i nawet kolejność ćwiczeń jest :D

Zmieniony przez - Virhuan w dniu 2014-08-08 23:39:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia wiek 16 lat pomocy

Następny temat

Abs

WHEY premium