SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hasa i jej walka o obwód pasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
tamaqucci, dziekuje :)
Micha na jutro:
110 b/ 60t/ 105 w (2 d niskie ww)
DT - planowo.


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
dzisaj tylko joga 1h 15 min.
Zrezygnowalam z silowych,bo byl taki tlum, ze nie dopchalabym sie. Pierwszy raz tyle ludzi widzialam u mnie na silowni (a to nie jest duzy klub).Nawet w styczniu tyle nie bylo. Do tego tłumy (WTF?) lasek w topach i legginsach w stylu Ewy Ch (hehe, wylaza moje kompleksy na tle plaskiego brzucha. Nawet na jodze byl dziki tlum.... jutro ide cwiczyc, i bede wlaczyc sila o laweczke jak bedzie trzeba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
WTF??? Weszły lasie na wagę po Świętach a tam 1-2kg na plusie Poza tym majówka za miesiąc...
Dziś na bananowni koło chałupy to samo - dzikie tłumy. Brakowało aż numerków do szatni damskiej (a jest prawie setka szafek!!!). Bosz jak dobrze, że jutro na sekcyjną pakernię na treningi wracam
A na lokalną bananownię będę chyba zaglądac tylko przed robotą o 6 rano.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
Kokos,racja
jak ja Ci zazdraszczam tej pakierni. Musz sie za taka rozjerzec w Scyzorykowie. Chyba jestem juz gotowa nawet na cwiczenie w piwnicy z chlopakami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4221
Hasa, dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia - GRAAAATULACJE! ślicznie zniknął brzuch (moje marzenie mieć taki) powodzenia i tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
hasarapasa
Kokos,racja
jak ja Ci zazdraszczam tej pakierni. Musz sie za taka rozjerzec w Scyzorykowie. Chyba jestem juz gotowa nawet na cwiczenie w piwnicy z chlopakami


Tęcza Społem Kielce... toż to wylęgarnia siłaczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14246
Hasa, dopiero teraz miałam czas napisać, ale... ale Cię wciągnęło ładnie! Porównałam zdjęcia z początku i teraz - brzuszek wsysło, boczki wsysło... tak trzymaj, bo naprawdę warto - są efekty ciężkiej pracy :)

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
po tylu komplementach nie pozostalo nic innego ja zapyerdalac dalej
03/04/2013
Trening B
A – MC: 8 x 50,5 kg, 8 x 55 kg, 8 x 55 kg
8 x 50 kg, 8 x 50 kg, 8 x 52,5
B1 – wyciskanie stojąc: 8 x 22,5, 8 x 22,5 kg, 7 x 22,5 kg
8 x 22,5 kg, 8 x 22,5 kg, 8 x 22,5 kg
B2 – ściąganie drążka: 8 x 39 kg, 8 x 39 kg, 8 x 45 kg
8 x 39 kg, 8 x 39 kg, 8 x 39 kg
C1 – Wypady: 8 x 10 kg, 8 x 10 kg, 6 x 12,5 kg
8 x 10 kg, 8 x 10 kg, 8 x 10 kg
C2 – uginanie: 8 x 32 kg, 8 x 34 kg, 8 x 34 kg
8 x 32 kg, 8 x 32 kg, 8 x 34 kg
D – pompki: 13, 10, 10
12, 12
+ 3 x 8 podciaganie nog w zwisie w oczekiwaniu na wolna bieznie lub cos... niedoczekalam, bo zrec mi sie chcialo juz
Przed 10 min bieznia, po 12 min rowerek (wszystko pozajmowane i musiałam isc na sale do spinningu, a ze zaczynaly się zajecia to tylko 12 min zdazylam pokręcić)
Jutro DNT bo mam pogrzeb w rodzinie, pewnie pozno wroce. miche do poludnia bede trzymac, a potem co dadza...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7830
Padłam

"niedoczekalam, bo zrec mi sie chcialo juz "

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
s propos żrec
110 b 60 t/ 105 w (3 d niskie ww)
Reszte dojem z tego co dadza w knajpie (tzn mieso i surowke zjem), a jak nie bedzie nic zjadliwego to po powrocie dobije bialkiem

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować trening na siłowni?

Następny temat

walka z urazem- pytanie

electro
Polecane artykuły