SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hasa i jej walka o obwód pasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
trzymam nie masz dietki rybnej?

Zmieniony przez - chanula w dniu 2013-03-01 14:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Chanula dzięki no właśnie nie, bom ciagle w rozjazdach słuzbowych i jakos z ryba mi nie po drodze, jeszcze pare dni - jak sie uspokoi i jak szefowa wyrazi zgode (bo na razie mi T obciela) to sobie dopiero zrobie ta dietke. A ty jak sie po niej czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
bardzo dobrze , ale 5 dni na rybie......to dla mnie było strasznie duuużo i wszędzie tą rybę czułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Niektóre czekają tu na Twoje pomiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Marta, skoro tak czekaja to proszę
Waga 67 (-0,4)
Biust 95 bz
Pod biustem 79 (-1)
Talia 74 (bz - kilka tyg bz)
brzuch 86 (plus 1, dziwne bo wydawało mi się ze spada)
Fałda 91,5 (-1)
Udo l 59 (1 plus)
Udo p 59,5
Lydka 35,5
dziwne te pomiary. Z telefonu piszę wiec się nie rozpisuje. Wieczorem może dorwę kompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Jeden weekend bez kompa i człowiek spada na dno
Micha nawet ok, w sobote lekka modyfikacja, bo na imprezei byłam, ale czysto i jak przeliczyłam to prawie w bilansie (ale nie mogla sobie odmówic potrawki z królika)
Wpadło też winko - po 2 lampki w sobote i niedziele.

Niedziela czysto. bez treningu, bo to moj pierwszy weekend jako singielka i musialam sie troche ogarnąc
Micha na dziś:
110 b/ 130 w / 60 t (niskie T -d3)

Po pracy trening. Musze swoje lenistwo bardziej okiełznac i dwa razy batdziej zap*****lac, żeby efekt był, bom teraz panienka na wydaniu
Data zła, bo modyfikowałam miche z piątku




Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2013-03-04 10:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Ale mi podnosicie poprzeczkę, gdzie nie zajrze to spadki po -3, Ty znowu piszesz że zap...dalać to dopiero zamierzasz... a ja Was gonie, chociaż nijak nie mogę dogonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
dawno nie pisałaś ja tam sytuacja na siłce wygląda.... jak tam ten Pan od Playboya??? jak sobie przypomnę ten jego tekst to się sama do siebie śmieję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Marta, nie pisałam bo mój ulubiony trener miał chyba poranna zmiane i sie z nim nie widywałam... nie powiem, że też się za nim nie tęskniłam, bo jego zamiennik jest smutny i udaje, że mnie tam nie ma - w sensie on mnie nie widzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować trening na siłowni?

Następny temat

walka z urazem- pytanie

WHEY premium