SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hasa i jej walka o obwód pasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
U mnie bialko wlasnie troche nizsze robi lepiej niz wyzsze. Czasem tak jest. Poobserwuj się fajnie, że spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
marta, blacklady, veronia, gosiencja, dzięki za wsparcie

Walczymy dalej
Micha 01 i 02 / 02/2014
110 b/ 60 t/ 130 ww
wczoraj wpadło winko i garstka pistacji z wieczora (byłam w gościach, i serwowano sery, a ja bez nabiału, to nie mogłam ruszyć... trochę jak torury to było, bo uwielbiam sery. No ale jakoś przetrwałam, dobrze, że wino nie zawiera nabiału

Aktywność: długie spacery na zimnie (ok 1,5 h)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
choróbsko mnie dopada jakieś
Dzis trening nie zrealizowany, ból mięsni mam i lekką biegunkę, albo przejdzie, albo wykluje się jakaś grubsza sprawa

Przespałam całe popłudnie i ciut jest lepiej... ale bolą mnie mięsnie bardzo w nogach.

Micha czysta.Aczkolwiek nie dojedzona pewnie
Idę zaraz spać od nowa.
Aha, byłam u dermatologa - znowu dostałam sterydy... po raz kolejny przekonałam się, że lekarzom nie zależy na wyleczeniu, tylko na przepisaniu leku....



Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2014-02-03 20:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak to się mówi?

Biegunka z reguły przechodzi..
Od góry do dołu.....

Nie daj się choróbsku.

A twoja micha dla mnie to full wypas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Corum
biegunka przeszła, za to przeziebiona jestem solidnie. Dzis jeszcze bez siłowych.
Strasznie bolą mnie łydki od paru dni. NIe od ćwiczen, bo nie cwicze, w butach chodze tych samych (na plaskim) wtf??

micha czysta (ale ciut nie dojedzone ww)
dziś ide do laryngologa - zobaczymy jak tam moje polipy w nosie
Aczkolwiek nie wiem czy przez katar cos zobaczy

Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2014-02-05 09:35:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A skurcze Cię nie łapią? W łydkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
właśnie nie, skurczy nie mam, tylko taki ból podobny do bólu mięsni przy grypie, jkaby mnie cos ciągnęło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nie puchną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
nieee. może to wynik przeziębienia tylko... zobaczymy jak poćwicze, a to już jutro jak sądzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować trening na siłowni?

Następny temat

walka z urazem- pytanie

WHEY premium