SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hasa i jej walka o obwód pasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Corum ja Ciebie cały czas dopinguje
Jogi wczoraj niet, poszłam spontanicznie do kina
Zz to dzis trening - w tym celu urywam sie z pracy, zeby zadążyc ze wszytskim, bo wieczorem imprezka urodzinowa koleżanki. Wpadnie winko

Micha na jutro - dzien podwyzszonych ww
110 b/ 60 t/ 130 WW



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
29/05/2013
Plecy Bic ABS
1. MC 5 x 12/10/10/8/6 – wszytsko z 32 kg… kurna ale spadek mocy
2. Ściaganie drążka: 10 x 18 kg, 8 x 32 kg, 8 x 32 kg
3 a. Wiosło sztangielką 3 x 8 x 5 kg
3 b. Przyciąganie drążka dolnego 3 x 12 x 18 kk

3. Wznosy ramion bokiem w opadzie 6 x 3 kg, 8 x 2 kg, 9 x 2 kg
4. Uginanie ramion z supinacja: 10 x 2 kg, 12 x 3kg, 12 x 3 kg
5. Brzuchy x 3 caly obwód: Brzuchy odwrotne x 20, skośne x 15 na strone, klasyczne x 20

Po brzuchach nie mogłam wstac z podłogi 
Ogólnie, to sily ni ma. 3 a i b nie zauważyłam, ze ma być obwod i zrobilam najpierw 3 serie a , potem 3 b. Wioslo pokazywal mi trener, wiec chyba dobrze (w któryms dzienniku Marta wrzucila filmik, i trener dokladnie tak mi tłumaczył)

Troche aero przed i po tez troche. Czyli po 12 min+ rozciąganie.

Wieczor imprezowy, dobilam aero tańcami nie lubie tanczyc, ale akurat taka konwencja imprezy byla.
Troszke alko tez wpadlo... ale z umiarem.

Dzisiejsza miche lekko zmodyfikowalam, ale bilans jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
A ja bym tam gdzieś w miasto uderzyła... więc konwencja taneczna całkiem ok mnie pasi dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Micha na dzis:
110b /060 T/ 105 WW (niskie ww 1 )
zapomnialam pudla z warzywami do pracy i musialam jesc samo miecho z makaronem
No nic dojem warzywa wieczorem.

Dziś trening z dziewczętami - czuje się jak przed pierwszą randką w ciemno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Na wstępie dziękuję za przemiłe, przesympatyczne, babochlopskie, towarzystwo Kokosika i Meybee. Zayebiste towarzystwo. Licze na potórkę
Miło było nie byc jedynym babochlopem na silce
Kokosik jest miszczem, uwagi odnosnie przysiady bezcenne. Dziękuję!!

31/06/2013

Nogi!
1. Przysiad 5 x 6-8 – było 5 serii z 30 kg – poprawianie techniki pod czujnym okiem Kokosika
2. Wypady 3 x 6 na nogę – 5 kg (x 2)
3. MC romanian 2 s x 8 x 34 kg, 2 s x 8 x 39 kg (ale nie zapisalam ciężaru więc pewności nie mam)
4. Wznosy bioder z noga na podwyższeniu 4 x 12 na każda nogę – i tutaj mam pytanie w czym tkwi haczyk?
Powinno być 3 a i 3 b – ale się zagadalam z dziewczynami i zrobilam jak zrobilam
5. Wznosy tulowia z opady 3 x max (w gorze spiecie pośladów) – ten max to po 12
6. Wznosy łydek na brzegu stepa x 100 (ledwo, z przerwami i mega niewygodnie)
Ad 1 – Kokosik pilnowala techniki, wiec nic dodac
Ad 2 – ok.
Ad 3 – nie mam pewności o co chodzi w romanian MC, o to , że się sztangi nie odklada na ziemie?
Ad 4 – nie wiem gdzie tu jest haczyk, za radą Kokosika spinalam posladki na 2 s w górze…
Ad 5 – ok.
Ad 6 – czy można zastąpić maszyna do wspięcia łydek, bo ze stepu to ja spadalam kilka razy…

Ale jestem naładowana poztywnie

A mala rozgrzewka przed i aero dzis nie było. dzień dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Odnośnie łydek to mój treneiro mówił, że przy wspięciach siedząc i stojąc inne mięśnie pracują - ale ja się nie znam I ja robię na zmianę na jednym treningu siądzac, na kolejnym stojąc - stojąc też nie lubię, albo się zsuwam, albo mnie śródstopie boli. Nigdy nie miałam zakwasów w łydkach kiedy je robiłam siedząc, a przy tych stojąc, a i owszem, może dlatego, że mi się trener na plecach wieszał.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Fajnie było Kiedyś powtórzymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Kokosik
Fajnie było Kiedyś powtórzymy

o każdej porze dnia i nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
No to potrójne doładowanie miałyście! Super i spotkania zazdroszczę

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
hasa ,zazdraszczam takiego spotkania

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować trening na siłowni?

Następny temat

walka z urazem- pytanie

WHEY premium