SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hasa i jej walka o obwód pasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Gesti, ale ja lubię ten duży gryf :) nie moge się doczekaćm jak zaczne dokładac ciężarów
Edit: w misce na dziś mała zmiana: zamiast mleka do kawy, bedzie jogurt nat do guacamole... bo mam całe awokado w misce i zapomniałam je dorzucić do pojemników rano. Więc wcisne wieczorem w postaci guacamole, szkoda, ze bez nachos ;)
Dzien pozostaje nie treningowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ja nie lubię, bo mnie gibocze - odczuwam konflikt umysłu z organizmem

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Poprawiona miska na jutro,musialam dolozyc banana po treningu :) to i musialam reszte zmienic. Jutro trening B
Stay tuned ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
miska utrzymana, trening B byl, rozpiski jutro lub w sobote,bo mam gosci na chacie i nie ogarniam. Aha, trener powiedzial na siłce że mam trening z dupy i se zrobie kuku w kręgosłup. Gupi trener.A nawet go lubilam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Mi ostatnio na siłce radzili, żeby ćwiczyć w pasie... i to taka dyskusja się wywiązała, że chyba każdy był dwa razy dłużej niż normalnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Trening B 17-01-2013
A Martwy ciąg 15 x 20 kg 15 x 20 kg
B1 Wyciskanie sztangi stojąc 10 x 12 15 x 8,5
B2 ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 15 x 32 kg 15 x 32
C1 Wypady 15 x 3 kg kazda noga 15 x 4 kazda noga
C2 Uginanie nóg leżąc 15 x 18 kg 10 x 18 kg / 5 x 25 kg
D Pompki 3,5 7

a- cwiczylam technike, ten sam ciezar
B1 - wzielam za duzo na 1sza serie
B2 - tu ok
C1 - ogien byl
c2 - po wypadach sapalam jak lokomotwa, ale w 2 s dolozylam

Generalnie po bylo 5 min orbiego i 5 biezni i rozciaganie. Na wymioty mnie ciagnelo, moze za szybko zrobilam trening, ale goscie stali u drzwi :)
Micha dzis i jutro







Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2013-01-17 23:18:13
Jutro DNT i bez aero - nie wyrobie sie czasowo.

Nadal mam solidne wzdęcia i gazy... Praktycznie zaczęly sie dzisiaj już po obiedzie (makaron i indyk). Na silowni mialam wydęty brzuch. Potem mi sie odbijalo jakbym pila cos gazowanego. A nie piłam nic poza wodą.
Aha, na treningu jak pisalam zostalam skrytykowana i wiecie co, ja mu kurna pokażę. W niedziele pierwsze pomiary. Oby spadlo,bo PMS nadchodzi i brak spadkow moze byc powodem do wk***u.

Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2013-01-17 23:22:36
Edit : wpis mial byc jutro, ale goście poszli wczesnie, a jakos tak glupio mi samej przed soba polozyc sie spac bez spowiedzi ;)

Zmieniony przez - hasarapasa w dniu 2013-01-17 23:26:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Pytanie. Czy w treningu B MC robi sie na prostych nogach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
nie, klasyczne MC

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokładnie pierw naucz sie podstawowej wersji, a pózniej będziesz mogła wariacje uskuteczniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
tak jest, trener kazał mi robic "kaczy kuper" i potem dopiero wyprost i przeprost z klata do przodu... mam nadzieje, ze robie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować trening na siłowni?

Następny temat

walka z urazem- pytanie

WHEY premium