Witam.
Ćwiczę dopiero od Nowego roku + dietka (czasami niestety od niej odbiegam gdyż mam obecnie "Rok 8-nastkowy" a wiadomo z czym się to wiąże ^^) ale staram się jak mogę. Moim celem obecnie jest masa tak do 80kg przy wzroście 180cm (chyba takie minimum do dobrej rzeźby). Trening to typowy 3-dniowy FBW. Na siłowni i w obwodach zauważyłem znaczne postępy ale jest jeden wyjątek. Na ławce płaskiej wyciskałem Max 50kg wcześniej a na dzień obecny tylko 55kg... Serie robie 3 po 10 powtórzeń obciążenie 38kg. W porównaniu do innych parti ciała to mizerny postęp a co do piero do moich kolegów którzy przy zbliżonych wymiarach cisną 70 - 75kg.
Ćwiczę dopiero od Nowego roku + dietka (czasami niestety od niej odbiegam gdyż mam obecnie "Rok 8-nastkowy" a wiadomo z czym się to wiąże ^^) ale staram się jak mogę. Moim celem obecnie jest masa tak do 80kg przy wzroście 180cm (chyba takie minimum do dobrej rzeźby). Trening to typowy 3-dniowy FBW. Na siłowni i w obwodach zauważyłem znaczne postępy ale jest jeden wyjątek. Na ławce płaskiej wyciskałem Max 50kg wcześniej a na dzień obecny tylko 55kg... Serie robie 3 po 10 powtórzeń obciążenie 38kg. W porównaniu do innych parti ciała to mizerny postęp a co do piero do moich kolegów którzy przy zbliżonych wymiarach cisną 70 - 75kg.
Krzysztof Piekarz