SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyciskaniem na płaskiej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 203
Witam, mam problem z wyciskaniem na płaskiej. Chodzi mi o to, ze po wakacjach chciałęm powrócić do formy, tzn praca fizyczna dała o sobie znać. Celem było 90 na płaskiej na raz, tak jak kiedyś. Zaczynałem od 50kg stopniowo dochodząc w ciągu 2 miesięcy do 72,5 kg 2 razy, które weszły stosunkowo łatwo. System był taki 2 tyg ciężko, tydzień przerwy. Po tym 72,5 x2 zrobiłem tydzień lekkiego treningu i w następnym miało być 75 chociaż raz. Jednak wyszło tak, że nie mogłem wycisnąć nawet 65, i zrobiłem 5serii z 50kg po 2 ruchy i to weszło bardzo gładko. To było tydzień temu Dzisiaj (ćwiczę w domu) przymierzyłem się do 52,5 i były one na prawdę ciężkie, bardzo ciężkie. Dodam, że inne ćw takie jak przysiad, czy mc idą bez zarzutu. Może mi ktoś powiedzieć o co może chodzić, czy to zbyt mała regeneracja, zła dieta? Ale gdyby to było coś z tego to w innych ćwiczeniach też by był regres. A i ćwiczę każde ćwiczenie raz na tydzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Witam.

Problemem może być dieta i regeneracja. Być może tego dnia zbyt mało jadłeś, byłeś przemęczony trudno powiedzieć może być dużo przyczyn takiego zachowania organizmu.


Zmieniony przez - Niegocin w dniu 2016-11-07 07:44:51

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Zrob stała, rowna progresje ciezaru, zadbaj o diete i sen a musi isc rowno do przodu. No i technika odpowiednia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny na redukcje

Następny temat

Zalecenia na początek

WHEY premium