SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie pytanie daje soga

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
cel masa , dieta masa.
jeżeli idę na siłownię pobiegać tak oko. 30 min.
to mam iść nadczo czy zjeść tylko posiłek białkowo-tł. a pozniej to ww zjesc np. po ?

Sog Please.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoje grzechy są na razie odpuszczone
https://www.sfd.pl/Pojedyncze_pytania_Juniora_vol._2_;_-t931263.html
Ks. Tomq dał Ci ostatnią szanse, powyżej masz link do krótkich pytań. Nie spieprz tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
1,5h przed bieganiem posiłek przedtreningowy lub 30 min przed bieganiem BCAA

i do tego typu pytan jest odpowiedni temat stworzony w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
pytanie to pytanie :d .. dzięki wielkie ;)

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rutkow jak zobaczył, że sog będzie, to po 2 minutach odpisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
pisalem ci, ze spamujesz nowymi tematami a ty dalej swoje robisz... mam ci dac bana bys w koncu to zrozumial i mial czas by do ciebie dotarlo czy jak?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-04-03 11:43:26

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
Nie rozumiem , mam pytanie bądz wątpliwości to piszę , po to jest to forum ..

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
nie korzystam z większości tematów , ponieważ nie są opowiedziami na moje, bądz nie wiedza odpowiadających na nie które pytania mnie przeraża . pzdr

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co ten temat jak takie pytanie można zadać w temacie "pojedyncze pytania"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
Wiem właśnie , ale się spieszyłem i jakoś tak wyszło .. reszta postów będzie do odpowiedniego działu. :)

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
moga byc w tym dziale a w jednym temacie a nie zakladasz co chwile nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
j/w o to chodzi, mozesz np pytac w tym temacie jak bedziesz mial jeszcze jakies watpliwosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan tygodniowy cwicen dla szesnastolatka

Następny temat

Problem z wyciskaniem na płaskiej.

WHEY premium