SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie pytanie o kreatyne i bieganie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4915
Witam, chodzi o to ze kupilem sobie mono i jedna rzecz mnie zastanawia, chodzi mi o porcje potreningowa gdyz sparawa wyglada tak, wiadomo ide na trening (silka w piwnicy) i po treningu ubieram ciuchy i ide bigac +/- 30 min wracam rozciaganie,prysznic i posilek po treningowy i teraz chodzi o to czy porcja mono potreningowa brac zaraz po silowni a przed bieganiem czy dopiero jak wroce z biegania ok 10-15 min przed jedzeniem posilku potreningoweg?
pozdrawiam
z ankiety
wiek 24
staz- duzo sezonowo we wczesniejszych latach, od spierpnia regularnie
dieta- caly czas dopracowoje do perfekcji
suplementacja- teraz te mono, a tak to omega3 +magnez
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8898 Napisanych postów 152312 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5265
tak tylko zasugeruje, nie jest lepiej biegać przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10128
bieganie po treningu jest lepsze ;p . Nie chciałoby mi sie cwiczyc po przebiegnieciu 5-10km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5265
w takim razie zależne jest to od osoby :) ja preferuje przed ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4915
tak jak sony zdecydowanie po :P przed treningiem to robie lekki truchcik z kreceniem ramion, nadragrstkow i lokci, a po treningu ciach na kilka km :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9073
Tylko czy kreatyna mono nie będzie Cie za bardzo "pompować" i uniemożliwiać bieganie, a co gorsza narażać na ryzyko kontuzji. Jak już to stosowałbym ten suplement po bieganiu, zwłaszcza ze siłownie masz tuż przedtem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8898 Napisanych postów 152312 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9073
No nie wiem czy moze tylko na mnie tak działa, teraz stosuje OLIMP XPLODE i często mam jak chociażby idę szybszym tempem to nogi mam spompowane. Wczesniej brałem zwykłe mono UNIVERSAL i działało podobnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety redukcyjnej

Następny temat

Utrata masy mieśniowej po aerobach

Wheya