SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie odnośnie nabierania masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Czy jedzenie słodyczy , fast-foodów etc . to dobry sposób na przyrost masy i późniejszą redukcję? W moim przypadku ilość tkanki tłuszczowej jest bardzo znikoma, dlatego pytam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jesteś chudy , przytyjesz , schudniesz i powrócisz do stanu w którym się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak zalezy ci na nabraniu ciala to jest to jakas metoda, ale jezeli na budowaniu masy miesniowej to nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Tylko po co nabierać samego tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po co wprowadzać zamęt w gospodarce hormonalnej,fundować sobie poważną chorobę? Ba,nawet zęby sobie popsujesz.I będziesz chodził taki gruby flak,z ledwo zauważalnym libido.Zapomnij.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-01-19 20:47:01

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Weź sie za konkret treningi a nie bedziesz sie op***** przed TV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Nugat ja wlasnie od ponad pol roku cwicze i z tego co juz wiem to za czesto . Nie naleze do tej grupy dzieci spod Mc Donald'a. lol.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Zadałem pytanie i otrzymałem odpowiedź i już wystarczy. Głupich komentarzy mi nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z tym zatluszczeniem sie to jest tak ze bardzo duzo osob ma na poczatku w wieku nastu lat ze nic nie tluszczu nie zlapia itd. ale z czasem sie zminia metabolizm zwolni i juz moze to inaczej wygladac
jak chcesz podbic ilosc kalorii w diecie sa latwe i skuteczne sposoby
oczywiscie raz na jakis czas jak sie ma ochote mozna i cos tego typu zjesc ale nie traktowac tego pod katem ksztalotowania sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 15 latka

Następny temat

Trening FBW- czy aby dobry?

WHEY premium