SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś powrót do swojego żywiołu z żołądkiem już wszystko prawie oka i trzeba dymać bo Debiuty coraz bliżej więc teraz najcięższy okres w przygotowaniach każdego startującego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Poltorson zdrowiej.
Ja planuję wyjść w ekstremalnej do 75kg.
Najcięższy okres zdecydowanie. Tony potu się leją, zaczyna doskwierać głód, a człowiek maleje w oczach.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
przemysl jeszcze czy ekstremalna a nie klasyk
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam wszystkich dzis juz działałem sprawnie ,wszystko poszło zgodnie z planem dziś katowałem klatke w seriach łaczonych:

1.Klatka na płaskiej 4x10+brama 4x10
2.skos na hantlach 4x10+brama wyciąg dolny podchwytem 4x10
3.wyciskanie na wąsko4x10 +rozpietki na lekkim skosie 4x10


Była masakra człowiek po chorobie i tak jak poprzednik uczucie głodu dawało o sobie znać po siłowce wypiłem CARBO na 20g i strzeliłem 30 minut aerobów na rowerku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
Dziś na ostro poszły nogi uczucie po treningu jak by nogi nie były moje takie skatowane trening w seriach łączonych

1.Przysiady 4x10+uginanie kolan przodem na maszynie 4x10
2.wykrok i4x10+przywodziciele 4x10
3.Martwy ciag na prostych nogach 4x10 +uginanie kolan leżąc brzuchem 4x10
4.Łydki wpięcia na palcach 4x15 +wspięcia z hantlami rózne rozstawy stóp 4x10
5.ośle spięcia 4x12


Na koniec 15 minut dobrego pozowania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
No nareszcie w domu troszkę odpoczynku juz nogi coraz ciężej funkcjonują nie mają sily chodzić a na treningu Łapy +Brzuch.

1.Biceps na łamanym 4x10+Biceps na bramie 4x10
2.Biceps w oparciu na hantlach 4x10+biceps o kolanko 4x10
1.Triceps na atlasie 4x10+Francuskie 4x10
2.Wyrzuty hantli z dopinka 4x10
Brzuch
1.Brzuch kolanami w zwisie tułowia 3x20+brzuch na ławce skośnej 3x20
2.Unoszenie nóg leżąc 3x20


Po siłówce zakręciłem 30 minut aerobów na rowerku.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
teraz do startow to juz bedzie bardzo szybko lecialo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
‎5 tygodni do startu dziś zrobiliśmy trening barków :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
No forma rośnie skórka powoli jak karteczka papieru:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

electro
Polecane artykuły