SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

astry1 - czyli moja droga po sportową sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33442

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8399
Ciężko dziś było. Gardło odpuściło ale za to wylazł katar :( Nie poszedłem na siłownię, bo bez sensu łazić tam z paczka chusteczek w ręce. Dlatego trening domowy. Jestem osłabiony więc ćwiczyło się kiepsko ale przynajmniej się trochę poruszałem.

A wyglądało to tak:
1. Podciąganie chwytem neutralnym 4serie x5
2. Martwy ciąg na prostych 4serie x12
3. Pompki 4serie 12, 18, 20, 15
4. Uginanie ramion stojąc 3serie x8
5. Uginanie ramienia z oparciem łokcia 2x6 (na rękę)

Dziś na topie jest herbata z cytryną i miodem. Dopijam właśnie 5 kubek…

arekmos81 – jakiś spektakularnych sukcesów nie było ale na tyle, co pojeździłem to jestem zadowolony:
- poprawiłem trochę technikę na terenowych zjazdach i podjazdach
- konkretną glebę zaliczyłem tylko jedną
- zaliczyłem najdłuższą swoją wycieczkę
- wystartowałem w zawodach xc

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143666
matis68
Chyba uwzględniłeś straty kalorii w związku z rowerem? Ja przy twoim celu (masa) dołożyłbym jakiegoś kalorycznego gainerka ,jeśli chcesz zwiększyć masę ciała o 10%. Tobie on nie zaszkodzi

Też mi się nasunęła taka sama myśl (po zobaczeniu zdjęć oraz przeczytaniu wzrostu i wagi ciała) - zwłaszcza, że założenia przyrostu masy są ambitne.
Zdrowia życzę - wytrwałość już masz i jest godna uwagi (do treningu przy katarze to trzeba być twardzielem).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18436
Jan nie trzeba pic jak ma sie katar A na poważnie to masakra ćwiczyć z katarem ,sam to teraz przerabiam , jakaś epidemia na forum panuje
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
teraz w aptece kupisz takie krople do nosa ,że po zakropieniu kilka godzin zapominasz o katarze
też właśnie to przechodzę ,dodatkowo jeszcze kaszel

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8399
Dobra, wracam do żywych :) Środa i czwartek to walka z katarem a dalej kaszel. Od wczoraj jest już w miarę dobrze. Jutro będzie lekki trening wprowadzajacy po tym cholernym, zasmarkanym tygodniu.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz wiem czemu mnie od piatku cos pobiera - zajrzalem na Twoj temat i teraz mam za swoje :)

Zdrowka zycze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
no ja tez chorobę przechodzę...na szczęście tylko katar został i mały kaszel,ale moc musi być
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8399
Dziś trening poszedł całkiem dobrze. Myślałem, że będę bardziej osłabiony ale jest już dobrze. No to jadę do przodu po tym falstarcie.

Podstawa treningowa :

1. Przysiad olimpijski 4serie x 10powtórzeń
2. Dipsy 2serie x 7powtórzeń oraz 2serie x 6powtórzeń
3. Martwy ciąg 4serie x 8powtórzeń
4. Podciąganie podchwytem powoli 2serie x 6powtórzeń oraz 2serie x 5powtórzeń

Dodatkowe ćwiczenia ramion:
Dziś triceps.

5. Wyciskanie francuskie leżąc 3serie x 8powtórzeń
6. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3serie x 10powtórzeń

Prostowanie ramion na wyciągu to dla mnie nowe ćwiczenie. Jeszcze go nie czuję. Cały się spinam, zamiast skupić uwagę na tricepsach. Ale jeszcze ze dwa razy i zakumam o co chodzi :)

Z ciekawszych potraw w dzisiejszym menu były bitki wołowe z ryżem i dużą ilością sosu oraz buraczkami. Pychota :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
Przeglądnąłem Twoje planowane rozpiski treningowe ; nie widzę nic dedykowanego na barki i przedramiona. Celowo pomijasz te partie ?

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8399
archibald 68

nie widzę nic dedykowanego na barki i przedramiona. Celowo pomijasz te partie ?


Na chwilę obecną skupiam się na dużych partiach + ramiona. Barki i przedramiona biorą udział w trakcie ćwiczeń wielostawowych (mc, podciąganie, dipsy). Dodatkowe ćwiczenia na barki włączę do treningu od lutego...

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Biceps&Triceps wg Archibalda

Następny temat

wiercipieta - dziennik treningowy

electro
Polecane artykuły